hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cardano önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı

  Cardano önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Cardano (ADA) yeni bir rekora imza attı! Ethereum gibi bir temele sahip olan ADA, PoS teknolojisi sayesinde pek çok kişi tarafından en çok tercih edilen kripto paralardan biri olmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz günlerde ilk akıllı kontratını alan ADA adeta şahlandı. Kontrattan sonra toparlanmasını hızlandıran ADA kısa sürede 2 dolar seviyesini tekrardan geride bırakmıştı.

  ADA daha önce Mayıs ayında da 2 dolar seviyesini geride bırakmayı başarmıştı. 2021’in genelinde daha doğrusu çok büyük bir bölümünde 1.2 doların altında işlem gören ADA şu anda en yüksek seviyelerinde işlem görüyor diyebiliriz. Keza haberi hazırladığımız saatlerde ADA 2.5 dolar seviyelerine çıkmıştı. ADA’daki yükselişin devam edip etmeyeceği ise her zaman olduğu gibi yine soru işareti.

  ADA’daki akıllı kontrat sayısı arttıkça bu kripto paranın değeri daha da artacaktır. Bazılarına göre ADA’nın fiyatı yıl sonuna kadar 5 doları da bulabilir. Elbette bu tamamen bir varsayım. Keza ADA tekrardan 2 doların altına da düşebilir. Hatta daha da düşük seviyelere inebilir.

  Bu arada tekrardan dip not olarak belirtelim. Mevcut kripto para içeriğimizdeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımlarınızı kendi görüşlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow