Cyberpunk 2077 benzeri mod Starfield’a geliyor

Cyberpunk 2077 benzeri mod Starfield’a geliyor

Cyberpunk 2077 benzeri mod Starfield’a geliyor

Hazırladığı ilgi çekici modlarla tanınan Halk Hogan, daha önce Cyberpunk 2077’ye yaptığına benzer bir modu şimdi de Starfield’a yapıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sadece 2023’ün değil son yılların en heyecanla beklenen oyunlarından olan Starfield, nihayet 6 Eylül’de tam anlamıyla oyunseverlerle buluştu. Fallout ve Skyrim gibi efsanevi oyun serilerinin arasındaki stüdyo olan Bethesda’nın yıllar sonra çıkardığı ilk orijinal oyun olan Starfield, Windows PC’lere ve Xbox Series S/X’e olarak satışa sunuldu. Daha erken erişim aşamasında milyonlarca oyuncuya ulaşarak ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seren oyun, tam anlamıyla çıkmasıyla birlikte rekorları alt üst etmeye başladı.

Fallout ve Skyrim gibi efsanevi serileri bile geride bırakarak Bethesda’nın bugüne en iyi çıkış yapan oyunu olan Starfield, muhteşem satış performansını sürdürürken, bu performansı uzun süre sürdürmesini sağlayacak adımlar da atmaya devam ediyor. Elbette bu adımların başında modlar geliyor. Bethesda oyunlarının önemli bir parçası olan modlar, stüdyonun yeni oyununda da önemli bir yer tutacak gibi görünüyor. Çünkü daha şimdiden oyun için onlarca mod geliştirilmiş durumda. Üstelik görünüşe göre bunlara çok yakında heyecan verici bir yenisi daha eklenecek

Daha önce Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 gibi oyunlar için beğeni kazanan modlara imza atan Halk Hogan adlı modder, Starfield için de heyecan verici yeni bir mod üzerinde çalışmaya başladı. Bu yeni mod, Halk Hogan’ın daha önce Cyberpunk 2077 için hazırladığı HD moduna benzer geliştirmeler sunacak.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber