hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Cyberpunk 2077: Phantom Liberty için GeForce Game Ready Sürücüsü yayınlandı

  Cyberpunk 2077: Phantom Liberty için GeForce Game Ready Sürücüsü yayınlandı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  NVIDIA bu sürücüsünde oyunda Cyberpunk 2077’nin de alacağı DLSS 3.5 ve Işın Yapılandırma teknolojisini oyuncuların kullanımına sunuldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu sürücü Party Animals, Warhaven ve Witchfire oynayan oyuncular için de yeni güncellemeler içeriyor.

  DLSS 3.5 Yayınlandı

  Cyberpunk 2077’nin 2.0 güncellemesi yayınlandı, DLSS 3.5 de dahil olmak üzere tonlarca geliştirmeyle piyasaya sürüldü. Cyberpunk 2077’nin Işın İzleme: Overdrive Modunda, DLSS 3.5’in yeni Işın Yapılandırma tekniği yansımaların kalitesini ve netliğini artırıyor, evrensel aydınlatma daha da geliştirilerek aydınlatma daha da iyi, daha sürükleyici, daha gerçekçi bir deneyim için daha dinamik olarak yanıt verir hale geliyor.

  GeForce RTX 40 Serisi kullanıcıları, DLSS 3.5’ın sunduğu tüm performans ve görüntü kalitesi iyileştirmelerinden, en yüksek kare hızları için performansı artıran Frame Generation dahil, Işın İzleme: Overdrive Modu’nda faydalanabiliyor.

  Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 26 Eylül’de Geliyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ve 26 Eylül’de Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, ışın izleme ve DLSS 3.5 ve Işın Yapılandırma ile piyasaya sürülecek.

  Phantom Liberty, Cyberpunk 2077 için yeni bir casus-gerilim macera oyunudur. Yeni Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanının yörünge mekiği Night City’nin en ölümcül bölgesi üzerinde vurulduğunda, onu kurtarabilecek tek kişi sizsiniz. Kiralık bir siberpunk olan V olarak karaborsa paralı askerlerin acımasız dünyasıyla gücün en yüksek kademelerini birbirine bağlayan bir hikayeyi çözerek karmaşık bir casusluk ve siyasi entrika ağının derinliklerine dalın.

  GeForce RTX, 3 kattan 4,9 kata kadar performans artışı sunuyor!

  DLSS 3.5 ve GeForce RTX 40 Serisi’nin önde gelen ışın izleme performansı sayesinde, Phantom Liberty’yi deneyimlemenin en mükemmel yolu bir GeForce RTX 40 Serisi grafik kartına sahip bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarla oynamakta yatıyor.

  GeForce RTX 40 Serisi grafik kartlarıyla 60 FPS’nin üzerinde Işın İzleme: Overdrive Modunu kullanarak en iyi Phantom Liberty deneyimini yaşayın. 4K çözünürlüğünde, ışın izleme etkinleştirilmiş, maksimum ayarlarla birlikte, Frame Generation, Işın Yapılandırma, Reflex ve Super Resolution kullanarak NVIDIA DLSS 3.5, yerel 4K işlemeye göre ortalama olarak 4.9 kat daha hızlıdır ve aynı zamanda çok daha gerçekçi ve sürükleyici görünüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DLSS 3.5, 2560×1440’ta performansı ortalama 3 kat artırarak GeForce RTX 4070 ve üzeri modellerde 60 FPS’in üzerinde oynanış sağlıyor.
  1920×1080’de, tüm GeForce RTX 40 Serisi oyuncuları, Frame Generation, Super Resolution ve Işın Yapılandırma’ın 3 kat ortalama performans artışı sayesinde Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’yi en yüksek ayrıntı seviyelerinde deneyimleyebilisiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow