Galaxy Note 8 fiyatı düştü!

Galaxy Note 8 fiyatı düştü!

Galaxy Note 8 fiyatı düştü!

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Samsung, yeni amiral gemisi modeli öncesinde Galaxy Note 8 fiyatında önemli bir indirime gitti. İşte konu hakkındaki detaylar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bilindiği üzere Samsung şu aralar yeni amiral gemisi modeli üzerine yoğunlaşmış durumda. Teknoloji gündeminde yer alan söylentilere bakacak olursak, Samsung yeni amiral gemisi modeli Note 9’u Ağustos ayında satışa sunacak. Dolayısıyla Note 9 arifesinde, beklenildiği gibi Galaxy Note 8 fiyatında önemli bir indirime gidildi.

Hatırlanacağı üzere Samsung, geçtiğimiz yılın son çeyreğine doğru Note serisinin yeni üyesini satışa sunmuştu. Galaxy Note 8, Infinity Display çizgisindeki tasarımı ve yüksek fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Samsung’un çift ana kameraya sahip ilk amiral gemisi modeli olan Note 8, halefi Note 9’un tanıtım arifesinde indirime girdi.

Dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan Amazon, Galaxy Note 8 fiyatı üzerinde önemli bir indirime gitti. Normalde 949 dolardan satılan Note 8’in fiyatı, 749 dolara indirildi. Bir başka değişle, Amazon Note 8 fiyatında yüzde 21 oranında bir indirim yapmış oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. Hali hazırda Note 8 ülkemizde 4200 TL civarında fiyatlardan satılmakta. Eğer Amazon’daki bu indirim Türkiye’deki fiyatlara da yansırsa muhtemelen Note 8’in fiyatı da 3500TL düzeyine düşebilir. O yüzden Note 8 satın almayı düşünenlerin biraz daha beklemesini tavsiye ederiz.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber