Gündelik kullanıma uygun olarak tasarlandı

Gündelik kullanıma uygun olarak tasarlandı

Gündelik kullanıma uygun olarak tasarlandı

Sosyal medya gezintileri, aramalar ve mesajlaşmalar gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor ve bunu uygun fiyata yapmak istiyorsanız, bu ürüne bir göz atın.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

General Mobile GM 23 SE’nin arka yüzeyi, plastik malzeme kullanılarak hazırlanmış ve çok da iddialı değil. Telefon, 9.1mm kalınlıkta ve 190 gram ağırlıkta. En büyük özelliği ise gündelik kullanıma uygun oldukça uygun fiyatla olması.

6.5 inç IPS LCD ekran

HD+ çözünürlük sunan ekran, IPS LCD teknolojisi üzerine inşa edilmiş ve özellikle iç mekân deneyimlerinde, okuma tarafında güzel sonuçlar sunuyor. GM 23’teki ekran ile aradaki önemli bir fark, bu ekranda 90Hz tazeleme değerine yer verilmiyor. Peki ekranın dokunuşlara verdiği tepkiler nasıl diye soruyorsanız, yumuşak kullanım hissinin bu üründe de sunulabildiğini söyleyebiliriz.

Telefonda MediaTek’in Helio G37 çipseti kullanılıyor. Bu çipset, GM 23’te de kullanılmıştı. RAM tarafında bu kez 4GB RAM değeri var ve istenirse sanal olarak 2GB ekleme daha yapılabiliyor. Depolama tarafında 64GB değerini görüyoruz ve microSD kart desteği de sunuluyor. GM 23 SE, tıpkı GM 23 gibi Android 12 işletim sistemiyle geliyor ve kullanımı kolay, basit bir arayüzü var.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İkili kamera kurulumu

Ürünün arka tarafında, 8MP + VGA kameradan oluşan ikili kamera kurulumu var. Bu kameralar, gün ışığında, sabit fotoğraf çekimlerinde genellikle tatmin edici sonuçlar veriyor, ama yine de beklentileriniz yüksek olmamalı.

Arka kamera sistemi, 32MP süper piksel fotoğraf çekim moduna, portre moduna ve HDR özelliğine sahip. Sabit video çekimleri için 1080p çözünürlüklü modu tercih edebilirsiniz.

Ön taraftaki kameramız da 5MP değerde ve o da gün ışığında, sabit çekimlerde tatmin edici sonuçlar verebiliyor. Özellikle de dış mekânlardayken. İç mekân çekimlerinde genellikle kumlanma faktörüyle karşılaşabiliyorsunuz.

5000mAh pil

Bu sayede tek şarj ile normal kullanımda 2 günü, yoğun kullanımda da 1 günü geride bırakabiliyorsunuz.

Ürün, beraberinde Type-C kablosu ve 7.5w şarj adaptörüyle geliyor. Evet, şarj etme hızı tarafında da 15w’lık GM 23’e kıyasla düşüş söz konusu. Tekrar hatırlatmak gerekirse, bu daha uygun fiyatlı bir telefon.

Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi AC gibi kablosuz bağlantı teknolojileri bulunan telefon, gündelik kullanım amaçlayan ve yeni bir ürün alırken az para ödemek isteyenlerin göz önünde bulundurabileceği Android modellerden bir tanesi. GM 23 SE’nin sağ yan taraftaki fiziksel güç tuşunda parmak izi okuyucu sensör barındırdığını, çift sim kart desteği sunduğunu ve bünyesinde FM radyo özelliğinin de olduğunu unutmayan söyleyelim.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber