hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Uydu iletişimi yeteneklerini içeren ilk saat olacak

  Uydu iletişimi yeteneklerini içeren ilk saat olacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Huawei Watch 3 serisi iki yıl önce piyasaya sürüldü. Şirket, yeni bir dizi olan Huawei Watch 4 serisini ise yeni yeni piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Şirket bu saat tasarımına zirkon malzemeleri ekleyerek ilginç bir ek yapacak. Yeni akıllı saat ayrıca giyilebilir cihazlar dünyasına heyecan verici bir katkı yapacak olan uydu iletişimi yeteneklerini içeren ilk saat olacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Huawei Watch 4, çerçevenin etrafında benzersiz bir Zirkon malzeme özelliği içerecek. Bu malzeme dayanıklılığı ve çatlama yayılımına direnci ile bilinmektedir. Bu malzeme çeliğe göre dört kat daha serttir ve zamanla yaşlanmaz, böylece saatin tasarım estetiğini uzun bir süre korumasını sağlar. Huawei’nin Watch 4’ün premium versiyonunda bu malzemeyi kullanması bekleniyor, bu da piyasaya pahalı bir giriş yapacağı anlamına geliyor.

  Teknik özelliklerinin yanı sıra, Huawei Watch 4, iletişim şeklimizi de devrimleştirmeye hazırlanıyor. Saat, kullanıcıların bir mobil ağa bağlı kalmadan SMS mesajları göndermelerine olanak tanıyan uydu iletişimi yeteneklerine sahip olacak.

  Bu, Huawei Watch 4’ü bu özelliği içeren ilk akıllı saat yapacak önemli bir gelişme. Son bir sızıntıya göre, Huawei Watch 4 ve Watch 4 Pro, sırasıyla ARC (Arch) ve MDS (Medusa) kod adlarıyla WiFi sertifikasyonundan geçti. Huawei, Watch 4 için henüz lansman tarihini onaylamamış olsa da, öncülüne kıyasla önemli iyileştirmeler bekliyoruz. Huawei Watch 4 özellikleri netleşmeye başladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow