hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Z Flip 5’te kullanılacak olan renk seçenekleri belli oldu

  Z Flip 5’te kullanılacak olan renk seçenekleri belli oldu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Görünen o ki tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte bir dizi özellik sızdırılmış durumda.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Fold 4 ve Galaxy Flip 4 modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, özellikle Flip 4 modelinin kardeşine göre daha uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması nedeniyle satışlarda adeta patlama yaşamıştı.

  Bu yıl da yine Fold 5 ve Flip 5 olarak iki farklı modelle piyasada boy gösterecek olan Samsung, özellikle Flip 5 modeline çok güveniyor. Bu modelin tıpkı selefi gibi yüksek satış sayılarına ulaşmasını isteyen şirket, ilk hamlesini renk seçenekleriyle yapacak.

  Samsung’a yakınlığıyla bilinen Ross Young tarafından ortaya atılan iddialara göre Galaxy Flip 5 modeli, 4 tek renk 5’de üçlü renk kombinasyonuyla satışa sunulacak. Bu üçlü renk kombinasyonlarının bazılarında ise tek renk iki farklı konumda kullanılacak.

  Buna göre, Galaxy Flip 5’i satın almak isteyen kullanıcılar; altın, gri, açık mavi veya mor seçeneklerinden birini seçerek telefonun tek renk modellerinden birinin sahibi olabilecekler. Ancak daha renkli bir cihaz kullanmak isteyen akıllı telefon meraklıları içinse, şu beş farklı renk kombinasyonlu modellerden birini satın alabilecekler;

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  – Siyah / yeşil / yeşil,
  – Altın / sarı / beyaz,
  – Altın / sarı / sarı,
  – Gümüş / lacivert / lacivert
  – Gümüş / beyaz/ beyaz

  Samsung’a yakın kaynaklar, bu renk kombinasyonlarından bazılarının sadece ön sipariş satışlarıyla satılacağını ve bu sayede ön siparişe olan talebin de arttırılmasının amaçlanabileceğini iddia ediyorlar. Galaxy Z Flip 5 renk seçenekleri sızdırıldı!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow