hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dünyanın ilk yarı kulak içi ANC kulaklıklarını piyasaya sürecek

  Dünyanın ilk yarı kulak içi ANC kulaklıklarını piyasaya sürecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Vivo TWS Air Pro öncelikle Çin pazarında satışa sunulacak, daha sonra ise küresel pazarda raflardaki yerini alacak. Kulaklıklar, Vivo’nun dünyanın ilk yarı kulak içi aktif gürültü önleyici kulaklığı olacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Taş Mavisi ve Canlılık Beyazı olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulan Vivo TWS Air Pro, etkili gürültü önleme ile birlikte sürükleyici bir ses deneyimi sunmayı hedefliyor. Vivo TWS Air Pro ön siparişe açılırken aynı gün Vivo S17 serisini de piyasaya sürecek.

  Yarı kulak içi kulaklıklar genellikle hem konforu hem de gürültü engellemeyi dengelemek için mücadele eder, ancak vivo TWS Air Pro, hem gürültü giderme hem de rahat kullanım sağlayarak “konfor ve gürültü engellemenin zorlu birlikteliği” sorununu çözüyor.

  Vivo’nun alt markası iQOO’nun yakın zamanda sunduğu iQOO TWS Air Pro’nun Vivo TWS Air Pro ile benzerlikler taşıması bekleniyor. iQOO TWS Air Pro, yüksek kaliteli ses sağlamak için 14,2 mm sürücü birimleriyle donatılmış yarı kulak içi bir tasarıma sahip. Kulaklık, ses deneyimini daha da geliştirmek için 3D Panoramik Ses ve DeepX 2.0 Stereo efekt teknolojisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

  Bağlantı açısından, iQOO TWS Air Pro, Bluetooth v5.3’üdestekleyen cihazlarla sorunsuz eşleştirme için AAC/SBC kodu desteği sunacak. Üç mikrofon ve ANC uyarlanabilir aktif gürültü iptali ile kullanıcılar, gürültülü ortamlarda bile net, sürükleyici ses kalitesine sahip olacak. Ek olarak kulaklıklar, gecikmesiz bir oyun deneyimi sağlayan 88 ms’lik etkileyici ultra düşük gecikme süresine sahip bir oyun modu ile gelecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çift Mikrofon AI Arama azaltma özelliği, gelişmiş arama kalitesi sağlarken, ikili bağlantı desteği ve Kulakiçi Kulaklıklarımı Bul işlevi ek bir rahatlık sunacak. Kulaklıklar, her kulaklıkta 29 mAh pil ve 420 mAh şarj kutusu ile birlikte gelecek ve toplam 30 saate kadar pil ömrü sağlayacak. Ayrıca TWS Air Pro, Type-C hızlı şarjı destekleyerek hızlı ve sorunsuz şarj imkanı sunacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow