hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Haberler... Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor? Ekşi Sözlük’e erişim engellendi mi?

  Haberler... Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor Ekşi Sözlük’e erişim engellendi mi
  expand

  Ekşi Sözlük kullanıcıları siteye girmek istediklerinde meydana gelen yavaşlık nedeniyle platformu kullanmada zorluk yaşamaya başladı. Yavaşlığın ardından “Ekşi Sözlük kapatıldı mı?” sorusuna yanıt arayan kullanıcılar BTK'nın site bilgileri sorgulama sayfasına yöneldi. Peki, Ekşi Sözlük neden açılmıyor, erişim engellendi mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ekşi Sözlük’ün internet sitesine girmek isteyen kullanıcıları siteye erişimde problem yaşadı. Konuya ilişkin ilk açıklama sözlüğün Twitter hesabından geldi. Peki, Ekşi Sözlük’e erişim engellendi mi? İşte detaylar…

  EKŞİ SÖZLÜK KAPATILDI MI, NEDEN AÇILMIYOR?

  Sözlüğün Twitter hesabından yapılan açıklamada “merhaba, erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak ayrıntısı hakkında bilgi sahibi değiliz, yetkililerden bilgi almaya çalışıyoruz. bilgi aldıkça paylaşacağız.” ifadeleri kullanıldı.

  BTK SORGU SAYFASINDA YERİNİ ALDI

  BTK'nın site bilgileri sorgulama sayfasında "eksisozluk.com, 21/02/2023 tarihli ve 490.05.01.2023.-100029 sayılı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu kararıyla erişime engellenmiştir" açıklaması yer aldı.

  Haberler... Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor Ekşi Sözlük’e erişim engellendi mi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  24 YILI GERİDE BIRAKMIŞTI

  Geçtiğimiz günlerde 24. yaşını kutlayan platform "Şubat 1999'dan bu yana kendine has kültürü, çok sesliliği ve bugünlerde olduğu gibi zor zamanlardaki dayanışma gücüyle ayrılmaz bir parçamız olan Ekşi Sözlük 24 yaşında. El ele vererek bu kötü günleri birlikte aşacağımız umuduyla, hepimize tekrar geçmiş olsun." ifadelerine yer vermişti.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow