hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Elon Musk bu kez de özel hayatıyla gündemde

  Elon Musk bu kez de özel hayatıyla gündemde
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Ciddi bir iddia var, ki bu iddianın sahibi de ünlü aktör Johnny Depp’ten başkası değil.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Elon Musk ismini bu aralar sıklıkla duyuyoruz. SpaceX ve Tesla gibi firmaların patronu olan Musk, yakın zamanda pek çok heyecan verici projeye imza attı. Şüphesiz bu projelerin başında, “tekrar tekrar kullanılabilir” niteliğe sahip SpaceX uzay roketleri var.

  Bu roketler sayesinde uzay seyahatlerinin maliyetinin önemli ölçüde azalacağı ve bu sayede uzay turizminin ciddi bir ivme yakalayacağı düşünülüyor. Hatırlarsanız yakın zamanda da SpaceX roketi, içindeki astronotlarla uzaya çıkmış ve tarihte bir ilk gerçekleşmişti.

  Elon Musk , bu aralar özel yaşantısıyla da gündeme geliyor. Hollywood’un yıldız oyuncularından Johnny Depp, ortaya bir iddia atmıştı. Buna göre Depp’in eski eşi Amber Heard, manken Cara Delevingne ve Elon Musk’ın özel birlikteliği vardı. Evet, 3 isim bir arada ve bu ilişkinin Depp ile Heard evliyken gerçekleştiği belirtiliyor.

  Elon Musk ise, Depp’in bu iddialarını yalanlıyor. Pagesix’te yer verilen bilgilere göre Musk, Cara ile sadece arkadaş olduklarını, ötesinin olmadığını ve onun da bunu teyit edebileceğini belirtiyor.
  Ek olarak Musk, Amber ile de boşanma davasının 1 ay sonrasında birlikte gezmeye başladıklarını, evlilik sürecinde Amber ile bir araya hiçbir zaman gelmediklerini ve Amber’in de bunu doğrulayabileceğini dile getiriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son olarak Musk, bu dava ile ilgili olarak, hayatın çok kısa olduğunu ve bu tip olumsuz şeylerle uğraşmanın vakit kaybından başka bir işe yaramayacağını da söyleyerek herkesi “savaş baltalarını gömmeye” davet ettiğini ifade ediyor.

  Ne diyelim, Elon Musk’ın özel hayatı da iş dünyası kadar çalkantılı.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow