En çok satan PS Store oyunları

En çok satan PS Store oyunları

En çok satan PS Store oyunları

Geçtiğimiz ay PlayStation Store’da en çok satan oyunlar belli oldu. Bir önceki ayda olduğu gibi Kasım ayında da PS Store üzerinden en çok satılan oyun Red Dead Redemption 2 oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sony’nin bu nesilde ipi açık ara önde göğüslemesinin en önemli sebeplerinden birisi de PS Store diyebiliriz. Açık konuşmak gerekirse, Japon konsol devi dijital oyun mağazası PlayStation Store’u çok başarılı bir şekilde kullandı. Dönemsel olarak yapılan indirimler sayesinde oyun severleri PS Store’a çekmeyi başardı.
Artık oyun severler yeni çıkan yapımları kutulu olarak satın almak yerine dijitale yöneliyor. Çünkü dijital tarafta oyunlar çok daha makul fiyatlara satın alınabiliyor. Ayrıca Sony’nin aile sistemi sayesinde bir oyunu 2 PS4 üzerinden oynamak da mümkün.


Peki PlayStation Store üzerinde geçtiğimiz Kasım ayında en çok satan yapımlar hangileriydi? Açıklanan listeye göre Avrupa’da en çok satan PlayStation Store oyunu yine Red Dead Redemption oldu.


Rockstar Games imzası taşıyan oyunu Call of Duty Black Ops 4 ve FIFA 19 takip etti. Geçtiğimiz ay satışa sunulan Battlefield V’in dördüncü sırada yer aldığı listede, The Forest ise sürpriz bir şekilde kendine ilk beşte yer buldu.
Çıkışının üzerinden uzun bir zaman geçmesine karşın GTA V’in hala ilk 10 içerisinde yer aldığını da belirtelim. İşte geçtiğimiz Kasım ayında en çok satan PlayStation Store oyunları.

Kasım ayın en çok satan PS4 oyunları
1. Red Dead Redemption 2
2. Call of Duty: Black Ops 4
3. FIFA 19
4. Battlefield V
5. The Forest
6. Marvel’s Spider-Man
7. Fallout 76
8. God of War
9. Spyro Reignited Trilogy
10. Grand Theft Auto V

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber