En sağlam 10 kılıf!

Düşmelere, darbelere, çiziklere, yağmura, çamura hatta kara bile dayanıklı olan kılıflar sizlerle. Farklı bütçe ve farklı ihtiyaçlara göre derlenen bu kılıflardan birini beğenebilirsiniz. Eğer galerimizde olmayan ancak önermek istediğiniz benzer kılıflar varsa, yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz. İşte Samsung Galaxy S7 için en sağlam 10 kılıf ve özellikleri.Galaxy S7 için en sağlam 10 kılıf!

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Samsung Galaxy S7 modeli artık yavaş yavaş tüm dünyada satışa çıkmaya başladı. Ülkemizde de 2799 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan telefon, IP68 sertifikası ile suya karşı dayanıklı. Önü ve arkası camla kaplı olarak telefonda metal gövde de bulunuyor. Ancak bunlarla yetinmek istemiyorsanız, sağlam bir kılıf arıyor olabilirsiniz.

Griffin Survivor Journey
Galaxy S7 için sağlam kılıflar galerimizin ilk konuğu Griffin Survivor Journey isimli kılıf. İki katmanlı plastik gövdeye sahip olan kılıf, cihazınızı yaklaşık 2 metrelik sert zemin düşüşlerinden koruma iddiası taşıyor. İnce yapısıyla dikkat çeken kılıfın şimdilik sadece siyah renk seçeneği mevcut. Fiyat olarak da listenin uygun fiyatlı alternatiflerinden.

Fiyat: 29.99 Dolar
Case-Mate Tough Case

Bir başka iki katmanlı kılıf ise Case-Mate tarafından üretilen Tough Case isimli kılıf. Takılan ilk katman sert plastik bir arka kapak olarak görev alıyor. İkinci katman ise daha yumuşak bir plastikten üretiliyor. Ekranın kenarlarındaki çıkınları ile ekranı da koruyan ürün için özel bir iddia yok. Ancak 1-2 metrelik yükselikten kabul edilebilir darbelerden koruyacaktır.

Fiyat: 30 Dolar

Speck Candyshell Grip

Sağlam kılıf denince akla gelen markalardan biri olan Speck, Galaxy S7 için de bir kılıf üretti. İnce yapısıyla dikkat çeken kılıfın tasarımı, markanın geleneksel çizgilerine de sahip. Her bir çizgi birbirinden bağımsız ve yumuşak plastikten imal edilmiş. Darbeler bu şekilde sönümleniyor.

Fiyat: 34.95 Dolar

Urban Armor Gear

Urban Armor Gear veya kısaltmasıyla UAG, Galaxy S7 için sağlam kılıf üreten markalardan bir diğeri. Her kılıfında aynı tasarımı üretip, onlarca farklı renk seçeneği sunan marka, Galaxy S7 akıllı telefonunu darbelerden korumak isteyenler için önemli bir alternatif. UAG’nin Galaxy S7 kılıflarında şimdilik 7 renk seçeneği bulunuyor.

Fiyat: 34.95 Dolar

Ballistic Tough Jacket

Daha önce iPhone için de kılıf üreten Ballistic markasını Tough Jacket modelinin Galaxy S7 için satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 metreden düşüşlere karşı koruma sağlayan kılıfın köşelerinde ek plastik katmanlar bulunuyor. Bu katmanlardaki yumuşak malzemeler, düşüş anındaki kuvveti azaltmaya, sönümlemeye yarıyor.

Fiyat: 34.99 Dolar

Spigen Galaxy S7 Tough Armor Case

Geldik en popüler kılıf markalarından birine. Spigen markasının Galaxy S7 için sağlam kılıf alternatifi Tough Armor Case ismine sahip. 35 Dolarlık bu kılıf, sağlamlık konusunda son derece iddialı. ABD’de bir takım askeri testlerden geçirilen kılıf, defalarca düşürseniz bile cihazı koruyacağını vaad ediyor. Köşelerdeki yumuşak dokular, aşağıdaki görselde dikkat çekiyor.

Fiyat: 34.99 Dolar

Pelican Voyager

Pelican markasının Voyager modeli, Galaxy S7 için de üretildi. 50 Dolarlık bu kılıfın özel bir sertifikası veya iddiası bulunmuyor. Ancak tek iddiası ömür boyu garanti sunması. Kılıfta yaşanan deformasyonlar için marka, kullanıcısını koruma altına alıyor ve ömrü boyu garanti veriyor. Diğer kılıf üreticilerinden en önemli farkı bu.

Fiyat: 50 Dolar

Trident Kraken A.M.S.

Trident Kraken A.M.S isimli kılıf listemizin sekizinci sırasında kendine yer bulmayı başardı. Kılıf son derece sağlam görünüyor. Sert ve yumuşak plastik katmanlara sahip olan ürünün arkasında bir adet ek parça bulunuyor. Bu parça ile telefonu yatay konumda düz zeminlerde açılı olarak sabitleyebiliyorsunuz. Metal olan bu parça sayesinde telefonu aynı zamanda kemerinize de takabilirsiniz. Şarj ve ses portları da plastik parçalar ile korunuyor.

Fiyat: 49.99 Dolar

Otterbox Defender

Otterbox Defender, diğer akıllı telefonlar için de bulunabilecek bir ürün. 24’ten fazla senaryoda test edilen kılıfın toplamda 238 saatlik işkence testine de dayandığı vurgulanmış. Düşme, darbe, çizik gibi istenmeyen olayların testinde başarıyla çıkan kılıfın oldukça kalın olduğunu vurgulayalım. Gerçek anlamda bir koruma istiyorsanız, bu kalınlığa katlanmak isteyebilirsiniz.

Fiyat: 49.99 Dolar

Lifeproof Fre

Listemizin son sırasında Lifeproof Fre isimli kılıfı görüyoruz. Aynı zamanda listenin en pahalı alternatifi olan ürün, darbe ve çiziklere karşı korumanın yanı sıra sıvı temasına karşı da koruma vaad ediyor. Kar, yağmur ve çamur gibi zorlu doğa koşullarına dayanması için üretilen kılıf Nisan ayı içerisinde satışa çıkacak.

Fiyat: 79.99 Dolar

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS