hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Erkeklere özel en iyi 5 Sevgililer Günü hediyesi

  Erkeklere özel en iyi 5 Sevgililer Günü hediyesi
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  O malum güne sayılı saatler hatta dakikalar kaldı. Evet Sevgililer Günü’nden bahsediyoruz. Nereden çıktığı belli olmayan, fakat şu anda tüm dünya üzerinde kutlanan ve en çok tartışılan 14 Şubat’tan bahsediyoruz. Peki siz sevgilinize ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Yoksa hala kafanıza Sevgililer Günü hediyesi için bir fikir yok mu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hemen baştan belirtelim. Bu yazımızda erkekleri için alınabilecek teknoloji hediyelere yoğunlaşacağız. Yani başka bir deyişle bu yazımız bayanları ilgilendiriyor. Eğer sevgiliniz varsa, ona taktik vermek açısından yazının linkini paylaşarak, size kendi stilinde bir hediye almasını engelleyebilirsiniz. Keza erkeklerin kızların çok sevdiği kolaj çalışmalarından pek hoşlanmadıkları kesin. Peki erkekler neden hoşlanır?

  Söz konusu Sevgililer Günü hediyesi olunca bütçe biraz kısıtlı oluyor. Malum, bu geniş bir kitleye hitap ediyor. Günümüzde lise çağındaki çocukların bile sevgilisi var. Hal böyle olunca, bu bireylerin alabileceği Sevgililer Günü hediyesi de düşük bütçeli oluyor. Fakat korkmayın! Bu yazımızda düşük bütçeli hediyeler de mevcut. Tabi düşük bütçeli hediyelerin yanı sıra, durumu iyi olanlar ve “ben çalışan bir bayanım, kocama en iyisini alırım” diyenler için de seçeneklerimiz mevcut.

  Lafı daha fazla uzatmadan “pahalıdan – ucuza” sıraladığımız hediyelerimize bir göz atalım;

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akıllı Telefon

  Evet. Söz konusu akıllı telefon olduğunda cinsiyet pek fark etmez. Fakat erkekler teknolojiye kadınlardan daha düşkündür. Partnerimin akıllı telefonu var diye düşünmeyin. Patlatın bir iPhone X ya da Note 8 bakın işler nasıl değişiyor. Fakat eşiniz ya da erkek arkadaşınız bunlara pek aldırış etmiyorsa, o zaman sonraki tavsiyelerimize göz atın. Keza bu çatı düzeyinde bir hediye.

  Akıllı Saat

  Artık teknoloji devrinde yaşıyor. Saatler bile akıllandı. Genel itibari ile saatler en popüler Sevgililer Günü hediyesi diyebiliriz. En azından şimdiye kadar yapılan araştırmalar bunu gösteriyor. Eğer eşiniz ya da sevgilini teknolojiyi seviyorsa onu basit bir akıllı saat ile memnun edebilirsiniz. Elbette akıllı saatlerin de 750TL civarından başlayan fiyatlarla satıldığını unutmamak gerekiyor. Bütçenize göre bu fiyat 2000TL dolaylarına kadar çıkabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyun Konsolu

  Erkekler oyun oynamayı sever. Bu bizlerin doğasında var. Eskiden kahve köşelerinde okeyle, batakla vakit geçiren erkekler, şimdilerde ise konsollarının başında FIFA’yla, PUBG’yle vakit geçiriyor. Eğer mevcut bütçeniz 1500TL’ye kadarsa, eşinize bir PS4 ya da Xbox One alarak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Oyun

  Tabi ki bir de bu işin oyun ayağı var. Eşinizin ya da erkek arkadaşınızın zaten bir konsolu varsa, işiniz daha da kolay. Bu adamın konsolu varsa oyun oynamayı seviyor demektir. Dolayısıyla kalkıp da yeni bir hediye aramak yerine fiyatları max. 250 TL olan yeni çıkmış (!) bir oyunu partnerinize hediye edebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akıllı bileklik

  Gelelim liseliler için uygun olan hediye modelimize. Evet akıllı bileklik. Artık 100TL civarlarına bile akıllı bileklik almak mümkün. Üstelik bu modellerin oldukça kullanışlı olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle Xiaomi’nin Mi Band serisi, bu kategorideki fiyat performans analizi bakımından en iyi ürün. Fakat bu da bana pahalı geldi diyorsanız, o zaman klasik bir hediye ile kolaj tasarımına devam.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow