hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  For Honor ücretsiz oldu!

  For Honor ücretsiz oldu
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Ubisoft’un yapımcılığını üstlendiği For Honor, bugün Uplay’de ücretsiz oldu. Ücretsiz For Honor kampanyasından şimdilik sadece PC sahipleri yararlanabiliyor. Ücretsiz oyun fırsatını sakın kaçırmayın!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ubisoft, geçtiğimiz yılın Şubat ayında aksiyon/hack and slash türündeki For Honor isimli oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlamıştı. Ele aldığı teması ile büyük ilgi uyandıran Honor’ın, multiplayer tabanlı olması ile oyuncuları kasıp kavurması bekleniyordu.

  Ancak beklentiler maalesef ki karşılanmadı. Kısa süre içerisinde Honor, elindeki oyunları kaybetti. Ubisoft, güncellemeler ile oyunu yine de tutundurmayı başarmıştı. Bugün E3 kapsamında Ubisoft cephesinden muhteşem bir haber geldi.

  Ubisoft, PC‘de oyunları indirmek ve oynamak için geliştirdiği Uplay üzerinde Honor Starter Edition isimli sürümü yayınladı. 18 Haziran tarihine kadar ücretsiz olarak indirimde olacak olan bu sürüm, isminden de anlaşılacağı gibi giriş seviyesi olacak.

  Yani Starter Edition sürümünü bir nevi demo olarak nitelendirebiliriz. Starter Edition’ı beğenirseniz daha sonra cüzi bir miktar ödeyerek oyunun diğer sürümlerine de yükseltebilirsiniz.

  For Honor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son olarak oyunun sadece PC’de ücretsiz sürümünün yer aldığını belirtelim.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow