Galaxy A23 5G hazırlığını tamamladı

Galaxy A23 5G hazırlığını tamamladı

Galaxy A23 5G hazırlığını tamamladı

Kısa süre içinde tanıtılacak olan Galaxy A23 5G’nin varyantları ve fiyatlandırma detayları ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy A23 5G, 6GB + 128GB ve 8GB + 128GB RAM seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı telefonun satın alma fiyatını düşürebilecek çeşitli lansman teklifleri bekleyebiliriz. Yaklaşan teklif 25.000 Rs’nin altındaki fiyat aralığının altına düşerse, piyasadaki Realme 10 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Pro gibi telefonlarla rekabet edecek

Samsung Galaxy A23 5G, küresel pazarda şimdiden çıkış yaptı. Bu nedenle, Hindistan varyantının aynı özellikleri taşımasını bekliyoruz. Akıllı telefon, su damlası çentikli 6,6 inç FHD+ 120Hz ekrana sahip.
Yan tarafta parmak izi tarayıcı tuşu ve 50MP birincil sensör, 5MP ultra geniş açılı birim ve iki 2MP lens içeren dikdörtgen bir arka kamera modülü yer alıyor. Dahili olarak cihaz, 8 GB’a kadar RAM ve 128 GB depolama ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 695 SoC tarafından desteklenmekte. Akıllı telefon, 25W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh’lik bir pil ile beraberinde geliyor.

Cihazın rakiplerinin bir hayli fazla olduğunu söylemek gerekir, özellikle Asya pazarında bu özellikler ve fiyata benzer birçok telefon bulunuyor. Firmanın bu konudaki en büyük güvencesi ise marka isim gücü olduğunu söyleyebiliriz.