hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galaxy Note 8 ciddi sorunlarla karşı karşıya

  Galaxy Note 8 ciddi sorunlarla karşı karşıya
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Amerika ve Avrupa’da birçok kullanıcı Galaxy Note 8 ‘in sebepsiz yere donmasından şikayetçi. Eğer bu sorun bir an önce çözülmezse Samsung’u zor günler bekliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Google’ın yeni amiral gemisi Pixel 2’den sonra Samsung’un son amiral gemisi Galaxy Note 8 de ciddi sorunlarla karşı karşıya. Galaxy Note 7 fiyaskosunun ardından Samsung’un özenle hazırladığı Note 8’in ciddi donma sorunları yaşadığı söyleniyor. Samsung forumlarında bu sorun yüzünden şikayetini dile getiren kullanıcıların sayısı her geçen gün artıyor.

  Note 8’deki donma sorunu çeşitli aksiyonlar sırasında ortaya çıkıyor. Samsung forumlarında paylaşılan yorumlara göre telefon en çok da rehber bölümüne girildiğinde donuyor. İster arama yapmak için olsun ister WhatsApp ve Messenger gibi bir uygulamada kişileri görüntülemek için olsun rehbere girildiğinde telefonun donduğu söyleniyor. Üstelik bu donma öyle kendiliğinden geçmiyor. Telefon bir kez takıldımı kendisine gelmesi için yeniden başlatmanız gerekiyor.

  Son derece ciddi sonuçlar doğurabilecek bu sorun tek bir bölgeye özel değil. Çünkü hem Amerika’dan hem de Avrupa’dan kullanıcılar bu sorundan şikayetçi. Samsung ise şimdilik konu hakkında bir açıklama yayınlamadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow