hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galaxy Note 8'in kamerası güncellendi

  Galaxy Note 8in kamerası güncellendi
  expand
  KAYNAKEcevit Bıktım

  Samsung, bildiğiniz gibi Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve Galaxy Note 9 modellerinde Super Slow-Motion ve AR Emoji özelliklerine yer vermişti. Güney Koreli firma, bu özellikleri şimdi de geçtiğimiz yılın modeli olan Note 8’e güncelleme ile sundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Galaxy Note 8 aldığı güncelleme ile Galaxy Note 9’daki kamera özelliklerinin bazılarına kavuştu. İşte Note 8’e gelen güncelleme ile kullanabileceğiniz yeni kamera modu!

  Note 8’in kamera moduna eklenen Super Slow-Motion, Galaxy S9 ve Note 9 kadar başarılı değil. Galaxy S9 ve Note 9 modelleri 0.2s/960 FPS video çekebiliyorken, Note 8 ise 0.4s/960 FPS Super Slow-Motion video çekebiliyor. Tüm modellerde Super Slow-Motion videoların 720P kaydedildiğini belirtelim.

  Note 8’e ayrıca AR Emoji özelliği de geldi. Bu sayede Note 8 sahipleri kendilerine benzeyen emojiler oluşturabilecek. Şimdilik sadece Fransa’da OTA üzerinden kullanıma sunulan bu güncellemenin yakında Avrupa ve ülkemizde de kullanıma sunulmasını bekliyoruz.

  Galaxy Note 8

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yaklaşık olarak 711 MB büyüklüğündeki bu güncelleme ile sistemde yaşanan küçük saplı sorunlar çözülüyor ve performans iyileştirmeleri de yapılıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow