hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galaxy S23 kaçtan satılacak

  Galaxy S23 kaçtan satılacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Akıllı telefon dünyası nefesini tutmuş 1 Şubat’ta tanıtılacak yeni Galaxy S modellerini beklerken, bu cihazlara ilişkin ortaya hemen her gün yeni bir iddia daha atılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung için, yılın en önemli gününe 15 günden kısa bir zaman kaldı. Uzun bir bekleyişin ardından yeni Galaxy S serisi olan Galaxy S23 modellerinin 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modelleri akıllı telefon kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla takip edilirken, ortaya atılan yeni bir iddia, bu cihazların fiyatlarının netleştiğini söylüyor.

  Samsung’un Galaxy S23 serisinde nasıl bir fiyat politikası uygulayacağı konusunda henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

  Nitekim daha önce her üç modelin de fiyatlarında artış yaşanacağı dile getirilmiş, daha sonra ise hiçbir modelde fiyat artışı olmayacağı konuşulmaya başlanmıştı. Bugünse seride yer alan cihazlardan yalnızca Galaxy S23 Ultra’nın fiyatının zamlanacağı bilgi geldi.

  Eğer bu iddia doğruysa, o zaman Galaxy S23’ün giriş versiyonu olan 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanına sahip cihazı 799 dolardan satışa sunulacak demektir. Yine Galaxy S23 Plus’ın 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanına sahip modeli de tıpkı Galaxy S22 Plus’ta olduğu gibi karşımıza 999 dolar ile çıkacaktır.

  Ancak Galaxy S23 Ultra’da işler değişebilir. Buna göre yeni amiral gemisinin satış fiyatı 1.249 dolar olacak ki bu da Galaxy S22 Ultra’ya göre 200 dolar daha pahalı bir fiyat manasına geliyor. Bakalım bu iddialardan hangisi doğru çıkacak. Galaxy S23 fiyatı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow