Galaxy S6 için klavyeli kılıf

Galaxy S6 için klavyeli kılıf

SlimType isimli kılıf Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için hazırlanan bir aksesuar. Ürün, klavyeli kılıf olarak tanıtıldı. Çünkü üzerinde tam boy QWERTY klavye bulunuyor. Bu sayede oldukça pratik bir kullanım vaad ediyor.

Norveç merkezli One2Touch isimli aksesuar üreticisi tarafından duyurulan SlimType, NFC ile bağlantı sağlıyor. Sıradan bir aksesuardan çok daha fazlasını sunan ürün, dışardan bakıldığında kapaklı bir kılıftan farksız. Ancak açtığınızda sizi tam boy QWERTY klavye karşılıyor. Klavyeli kılıf aksesuarı devrimsel bir teknolojisi değil elbette. Ancak ürünün oldukça ince olması dikkat çekiyor.Kılıfın klavye özelliğini kullanabilmek için Google Play Store’dan uygulamasını indirmek gerekiyor. SlimType sonrasını kendiliğinden hallediyor. NFC ise uyumlu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile bağlantı kuruyor. Üretici, bu ürün ile dokunmatik ekrandan daha hızlı yazılabileceğini iddia ediyor.


4.5G'yle uyumlu akıllı telefonların tam listesi


Ürün henüz satışa çıkmış değil ancak firma tarafından resmi internet sitelerinde duyuruldu. Sınırlı bir süre için ilk müşterilere 39 dolardan satışa sunulacak. Daha sonraki fiyatının ne olacağı belli değil. Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri bulunuyor. Akıllı telefonunuzla çok fazla e-posta ve mesaj yazıyorsanız kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir ürün olduğunu söylemeliyiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS