hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Galaxy Unpacked etkinliğinde bizleri neler bekliyor?

  Galaxy Unpacked etkinliğinde bizleri neler bekliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Normal şartlarda Samsung yılın ikinci yarısında gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde yeni Note serisi modellerini tanıtırdı. Fakat bu durum, 2021 ile birlikte değişecek diyebiliriz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Samsung’un yeni Unpacked etkinliğini 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği kesinleşti. Peki bu etkinlikte Güney Koreli üretici karşımıza hangi ürünlerle çıkacak?

  Teknoloji gündemini az çok takip edenlerin de bildiği üzere Samsung uzun bir süredir yeni katlanabilir ekranlı modelleri üzerinde çalışıyor. Dolayısıyla yeni etkinlikte iki yeni katlanabilir ekranlı model duyurusunun geleceğini biliyoruz.

  Normal şartlarda bu etkinlikte yeni Note serisi modeller de tanıtılacaktır. Fakat Samsung’un artık Fold serisi modelleri, Note serisi modellerinin yerine geçireceği iddia ediliyor. Nitekim bu iddia 11 Ağustos itibariyle netlik kazanmış olacak.

  Belki de Samsung bize bir sürpriz yapıp, Fold Note tarzı bir model de tanıtabilir. Elbette bu hayli zayıf bir ihtimal. Çünkü şimdiye kadar Fold serisi ile ilgili böyle bir sızıntı gerçekleşmedi.

  Şimdilik telefon tarafında Samsung’un Fold 3 ve Flip 3’ü tanıtmasını bekleyebiliriz. Bu iki model haricinde tanıtılacak olan telefonları sürpriz olarak nitelendirebiliriz. Bakalım Samsung beklentileri karşılayabilecek mi?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow