GeForce Game Ready Sürücüsünü, Cyberpunk 2077 için duyurdu

GeForce Game Ready Sürücüsünü, Cyberpunk 2077 için duyurdu

GeForce Game Ready Sürücüsünü, Cyberpunk 2077 için duyurdu
expand
KAYNAKDonanım Günlüğü

Piyasada RTX teknolojilerini destekleyen 500’den fazla oyun ve uygulama olduğunu açıklayan NVIDIA, önemli bir dönüm noktasına karşılık gelen bu başarısını kutlamak için RTX 500’ü başlattı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Ayrıca NVIDIA, Call of Duty: Modern Warfare III Season 1 ve Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 2.1 güncellemesini desteklemek için bugün yeni bir GeForce Game Ready Sürücüsü yayınladı. Yeni sürücü aynı zamanda THRONE AND LIBERTY ve Avatar: Frontiers of Pandora için de ilk gün desteği sunuyor.

500 RTX oyun

RTX, yüksek performanslı, yüksek doğrulukta oyun deneyimini gerçeğe dönüştüren bir teknoloji ekosistemini kapsıyor. Özel RT Çekirdekleri tarafından desteklenen Işın İzleme teknolojisi, oyun içindeki görsellere sürükleyici ve gerçekçi aydınlatma ve yansımalar kazandırıyor. Tensor Çekirdekleri sayesinde mümkün kılınan NVIDIA DLSS, Cyberpunk 2077 ‘de 5 kata kadar daha hızlı performans sunabilen sektör lideri yapay zeka grafik hızlandırması sağlıyor.

NVIDIA, bugün yıllar içinde gelinen önemli bir dönüm noktasını, beş yüz #RTXON oyun ve uygulamasını kutluyor!

RTX teknolojilerini çoktan benimseyen oyuncular her hafta 87 milyon saat RTX oyunu oynadı. GeForce RTX 40 Serisi GPU’larda Cyberpunk 2077 oynayan oyuncuların %97’si RTX açıkken oyun oynuyor. NARAKA: BLADEPOINT’in %98, Minecraft with RTX’in %99, Alan Wake 2’nin %99 ve Diablo IV’ün %96’ya ulaşmasıyla diğer büyük oyunlarda da bu akım kendini gösteriyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Call of Duty Modern Warfare III mevsimi geldi, oynamaya hazırlanın

Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone için 1. Sezon Aralık başında yayına alınıyor. Call of Duty: Warzone™ ve yeni Urzikstan “Büyük Haritası” ile birlikte üç yeni Core 6v6 Çok Oyunculu Harita, ek haritalar ve modlar ile ücretsiz işlevsel silahlar da dahil olmak üzere ücretsiz ve premium içeriklerden oluşan etkileyici bir içerik bunlara eşlik edecek. GeForce oyuncuları bu yeni sürücü ile oyuna hazır olacak.

GeForce oyuncuları her modda yapay zeka destekli DLSS 3 ile kare hızlarını artırarak DLAA ile görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarabiliyor. Call of Duty: Modern Warfare III’e NVIDIA Reflex’in dahil edilmesi sayesinde oyun, oyuncuların tepkilerine ve reflekslerine daha da duyarlı hale gelecek.

6 Aralık’ta Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone oyun öncesi lobisine Işın İzleme ve Işın Oluşturma NVIDIA DLSS 3.5 eklenecek. Yayınlanan sürücü tüm bu güncellemeleri destekliyor.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

CD PROJEKT RED kısa süre önce Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ı tanıttı. Bu sürüm ana oyunun yanında eleştirmenlerce beğenilen gerilim odaklı Phantom Liberty casusluk genişlemesinin yanı sıra oyunun 2020’deki ilk lansmanından bu yana yayınlanan tüm güncellemeleri, oyun içi eklentileri ve tüm geliştirmeleri bir araya getiriyor. Oyuncuların Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’da ışın izleme, Işın Oluşturmalı DLSS 3.5, Reflex ve daha fazlasından en iyi şekilde yararlanmak için bu sürücüyü kullanması gerekiyor.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow