Google Pixel 3 ses sorunu bu güncelleme ile çözüldü

Google Pixel 3 ses sorunu bu güncelleme ile çözüldü

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinde yaşanan can sıkıcı sorun için bugün güncelleme yayınlandı. Google Pixel 3’e gelen güncelleme ile düzeltilen hata haberimizde yer alıyor.

Google’ın kendi telefon serisi olan Pixel, çoğu zaman sorunlar ile gündeme geliyor. Ancak telefonu üreten ve yazılımı geliştiren direkt Google olduğu için bu tip can sıkıcı hatalar kısa süre içerisinde gideriliyor. Apple mantığı yani.

Geçtiğimiz haftalarda Pixel 3 modellerine ses sorunu olduğu ortaya çıkmıştı. 2018’in sonuna doğru fark edilen bu hata için Google bugün hızlı bir şekilde güncelleme yayınladı.

2019’un ilk Android güvenlik güncellemesini bu hatadan dolayı birkaç gün daha öne çeken Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinde ses kaydı sırasında yaşanan sorunu çözüyor.

Ülkemizde maalesef ki resmi olarak satışa sunulmayan Pixel 3’e bu güncellemeyi Ayarlar>Sistem>Gelişmiş>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Son olarak; Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerine gelen bu güncelleme ile sistemdeki güvenlik açıklarının kapatıldığını ve yaşanan küçük sorunların da giderildiğini belirtelim.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS