Hello Neighbor büyük ses getirecek

Hello Neighbor büyük ses getirecek

Yakında satışa sunulacak gerilim türündeki oyun (Bu grafikler ve konuyla gerilim olması ne kadar mümkünse) Hello Neighbor, ilginç mi ilginç konusu ve akıl almaz yapay zekası ile tüm ilgileri üstüne toplayacak.

Aslında bu kadar şirin grafiklere sahip bir oyunun, bu kadar üst seviyede gerilim düzeyine sahip olması beklenemezdi. Olur da Alpha testi ile ilgili detayları araştırır ve sayfanın alt tarafındaki videoyu izlerseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız.


Tom Hanks’in 1980’li yıllarda baş rolde oynadığı “The Burbs” filminden ilham alınmış. Filmde Tom Hanks, komşusunun karanlık işler çevirdiğinden şüphelenen birini canlandırıyordu.


Oyunda, komşusunun garip işler çevirdiğinden emin olan bir karaktere hayat veriyoruz. Karakterimizin tek amacı, komşusu Al’ın bodrumunda neler döndüğünü keşfetmek. Lakin obsesif baş karakterimiz haklı: Orada bir şeyler dönüyor.


İşin asıl ilginç kısmına gelelim. State of Decay’den beri böyle bir yapay zekaya rastlamamıştık. Üreticinin iddiası doğruysa, yapay zekanın eşi benzeri yok ve State of Decay’i yaya bırakabilir. Siz, komşu eve sızma girişiminde bulundukça, polise haber vermeye korkan Al; yepyeni yöntemler geliştiriyor. Çelik kapı, son model bir kamera sistemi hatta onlarca çeşit bubi tuzağı kurmaya karar veriyor. Yani her eyleminize karşılık, karşı bir eylem geliştiriliyor.


Oyunun 2017 yılının yaz aylarında, raflardaki yerini alması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS