hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Huawei FreeBuds SE 2 tüm özellikleri

  Huawei FreeBuds SE 2 tüm özellikleri
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Huawei FreeBuds SE 2, ilk bakışta minimal yapısı ve şık tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Ürün, yarı açık kulaklık tipiyle bir şeyler dinlerken bir yandan da etrafta olup bitenlere kulak verebilmenize imkân sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Silikon başlığa sahip olmayan bu kulaklıklar, kulakta rahatlıkla konumlandırılabiliyor ve hareket halinde olsanız dahi kolay kolay düşmüyor. Sap kısımlarında dokunmatik mekanizmalar bulunuyor ve bu sayede gelen aramaları cevaplayabiliyor, çalan şarkıyı durdurabiliyor ya da bir sonraki şarkıya geçiş yapabiliyorsunuz. Tabii AI Life uygulaması aracılığıyla kontrolleri özelleştirme şansınız da var.

  IP54 sertifikasına sahip

  Yani terlemeye ve su sıçramalarına karşı dayanıklı kulaklıklarımız var. Spor yaparken ya da hafif yağmurlu havada yürüyüş yaparken güvenle kullanabiliriz. Tabii taşıma ve şarj kutusunun bu sertifikaya sahip olmadığını hatırlatmakta yarar var.

  Bluetooh 5.3 kablosuz bağlantı

  Hem Android hem de iOS işletim sistemli telefonlarla kısa sürede bağlantı kurabiliyor. Gelişmiş deneyimler için telefonunuza AI LIFE uygulamasını kurmanızı da öneriyoruz. Bu uygulamayı Huawei’nin mağazasından indirmeniz önemli. Sonrasında, ses profillerinden dokunmatik kontrollere, yazılım güncellemelerine kadar pek çok detayı kontrol edebilirsiniz.

  Ses kalitesi

  Huawei FreeBuds SE 2 kulaklıklarımızda 10mm sürücülere yer veriliyor. Yarı açık yapıda tasarlandıkları için bir yandan bir şeyler dinlerken bir yandan da etrafta olup bitenleri duyabiliyorsunuz, bundan bahsetmiştik. Dolayısıyla bu kulaklıkta hafif müzik dinleyebilir, bir şeyler izlerken keyif alabilirsiniz. Ses ve görüntü arasında bir senkron sorunu da yaşamadık. Eğer sert müziklerden hoşlanıyor ve derin bass detayına önem veriyorsanız, Huawei’nin silikon başlıklı ve ANC özellikli daha gelişmiş kulaklık modellerine göz atmanızda yarar var.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cihaz, telefon görüşmeleri tarafında da iyi bir performansa sahip. Özellikle iç mekân deneyimleri ve dış mekândayken pek gürültü olmayan ortamlarda anlaşılır görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler esnasında arka plandaki sesler de duyulabiliyor zaman zaman, ama bunlar ciddi bir etki oluşturmuyor.

  Pil ve şarj detayları

  Kulaklıkların her birinde 41mAh, taşıma ve şarj kutusunda da 510mAh pil bulunuyor. Ürün, beraberinde gelen Type-C kablosu aracılığıyla şarj edilebiliyor.

  Diyelim ki aceleniz var ve hemen ofisten çıkmanız gerekiyor. Öyleyse sadece 10 dakika şarj ederek 3 saatlik ek dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

  Kulaklıklar, tek şarj ile yaklaşık 9 saate kadar dinleme deneyimi sunabiliyor. Kutudaki şarj değerini de eklediğimizde, toplamda 40 saate varan deneyim mümkün.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow