hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  HUAWEI P60 Pro, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor

  HUAWEI P60 Pro, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  HUAWEI, P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 olmak üzere iki yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon ile şov yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HUAWEI P60 Pro , DXOMARK sıralama tarihinde en yüksek puana sahip 1 numaralı akıllı telefon oldu. HUAWEI P60 Pro, 156 puanlık olağanüstü puanıyla, üstün genel performansı ve fotoğrafçılık özellikleriyle öne çıkıyor ve şu anda piyasada bulunan en gelişmiş fotoğrafçılık akıllı telefonu haline geliyor. Prestijli portal, en yeni Huawei amiral gemisinin hem teknik hem de fotoğrafçılık yeteneklerini çok övdü.

  Yeni amiral gemisi akıllı telefon, optik sistemler ve estetik tasarım açısından P Serisi’nin mirasını devralıyor. Cihaz tümüyle yenilenmiş bir optik sisteme sahip ve sektörde Çoklu Lens Gruplu Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamera ile donatılmış ilk cihaz olma özelliğini taşıyor.

  Akıllı telefon doğadan ilham alıyor ve arka panellerinde sektörün ilk İnci Doku Tasarımı ile modern estetiği yeniden yorumluyor. Rococo Pearl, aydınlatıcı ve parlak bir etki yaratmak için doğal mineral inci tozunu akıllı telefona dahil ederek benzersiz bir doğal doku elde ediyor. HUAWEI P60 Pro, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. HUAWEI’ye özgü dayanıklı Kunlun Glass panelli yeni Quad-Curve Display’i benimsiyor, bu da dayanıklılığı önemli ölçüde geliştiriyor ve düşme direncini artırıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HUAWEI Mate X3

  HUAWEI Mate X3, katlanabilir akıllı telefonlarda yeni bir çağın önünü açıyor. HUAWEI Mate X3, Dünyanın En İnce ve En Hafif Büyük Ekranlı Katlanabilir Akıllı Telefonu olup, iç ve dış ekranlar, yeni nesil çok boyutlu menteşe ve görüntüleme sistemi gibi tüm alanlarda geliştirildi.

  HUAWEI akıllı telefonlarda her zaman olduğu gibi HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3, kutudan tam kapsamlı işlevsel uygulamalarla çıkıyor. AppGallery, aylık 580 milyon aktif kullanıcıyı bir araya getiriyor ve şimdi akıllı arama ve çeşitli hizmet yetenekleri ile onlara en sevdikleri uygulamaları bulmaları ve deneyimlemeleri için daha fazla seçenek sunuyor. Sektör ortaklarıyla verimli iş birliklerine bir örnek de küresel mesajlaşma uygulaması Viber ile yapılan iş birliği. Dünya çapında bir milyardan fazla insanı birbirine bağlayan güvenli, özel, eğlenceli bir mesajlaşma ve arama uygulaması olan Viber, AppGallery’ye en yeni katılan büyük markalardan biri.

  HUAWEI WATCH 4

  HUAWEI, kapsamlı akıllı giyilebilir cihazlar paketinde bulunan 24 saat sağlık izleme özelliği ile fiziksel refahı teşvik etmeye devam ediyor. HUAWEI WATCH 4 Serisi, HUAWEI WATCH 4 ve HUAWEI WATCH 4 Pro’yu içeren, her ikisi de WATCH Serisi’nin teknolojisini ve yenilikçiliğini miras alan, ancak sağlık yönetimine daha da odaklanan yeni bir akıllı giyilebilir cihaz serisi. HUAWEI’nin tek dokunuşla, çok noktalı sağlık takibi sayesinde, kişinin sağlığına dikkat etmesi artık bileğe bir dokunuş kadar kolay.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Birçok Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası’nda altın madalya kazanan atlet ve küresel ikon Sir Mo Farah, Huawei ile ortaklığına 2021 yılında çok beğenilen WATCH GT 3 ile başladı ve saatlerimiz o zamandan beri sıkı antrenmanlarının ve sağlıklı yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow