hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Turkuaz Mavisi renk seçeneği ile karşımıza çıktı

  Turkuaz Mavisi renk seçeneği ile karşımıza çıktı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Gün Doğumu Işıltısı ve Elmas Siyahı renk seçeneklerine sahip olan V25 5G modeli, şimdi de Türkiye’nin Akdeniz sahillerinden esinlenilerek türetilen “Turkuaz Mavisi” renk seçeneği ile karşımıza çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni rengi ile V25 5G, baharı ve yazı özleyen tasarım tutkunlarının yeni tercihi olacak. vivo’nun cihazların arka panelinin UV ışığına maruz kaldığında farklı açılarda farklı renklere dönüşmesini sağlayan devrim niteliğindeki Renk Değiştiren Florit AG Cam özelliği, Turkuaz Mavisi renk seçeneğinde de tasarıma şıklık ve özgünlük katıyor.

  Turkuaz mavisi V25 5G’nin arka kapağı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek orijinal renginden koyu okyanus mavisi rengine dönüşüyor.

  Şık ve zarif tasarımı ve yeni rengi ile göz dolduran V25 5G, üstün kamera ve fotoğrafçılık özelliklerinin yanı sıra en yeni görüntüleme teknolojileri ile de kullanıcıların yeni tercihi olacak. V25 5G, yüksek enerji verimliliği oranına sahip üst düzey kapasiteli güçlü işlemcisi, soğutma teknolojisi ve hızlı şarj yetenekleri ile kullanıcılara uzun ömürlü ve sorunsuz bir telefon deneyimi sunuyor.

  Cihazın yüksek enerji verimlilik oranına ve 8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM'e sahip MediaTek Dimensity 900 işlemcisi sayesinde, kullanıcılar zorlu oyunları kesintisiz oynayabiliyor ve uygulamalar arasında çoklu görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yüksek kapasiteli 4500mAh pili sayesinde kullanıcılar telefonu uzun süre şarj ihtiyacı duymadan kullanabiliyor, yüzde 100 şarjla kullanıma başladıklarında 17 saate kadar YouTube videosu izleyebiliyor, 15 saate kadar müzik dinleyebiliyor ve 5 saate kadar fotoğraf çekebiliyorlar. Telefon 44W Flaş Şarj desteği ile 15 dakikada %35, 30 dakika içinde %61, 63 dakikada %100 şarj oluyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow