hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Instagram notlara şarkı ekleme nasıl yapılır? Instagram notlara müzik ekleme özelliği geldi!

  Instagram notlara şarkı ekleme nasıl yapılır Instagram notlara müzik ekleme özelliği geldi
  expand
  KAYNAKOğuzhan Hacıoğlu / cnnturk.com Muhabiri

  Önce hikayelere, ardından gönderilere müzik ekleme özelliği getiren Instagram bu kez notlara şarkı ekleme özelliğini devreye aldı. Peki, Instagram notlara müzik ekleme nasıl yapılır? İşte Instagram notlara müzik ekleme aşamaları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram yeni özelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu. Geçtiğimiz aylarda hikayeye müzik ekleme özelliğini devreye alan Instagram daha sonra bunu gönderiler için de uygulamıştı. Popüler sosyal medya platformu bu kez notlar kısmı için müzik ekleme özelliğini aktif hale getirdi.

  Instagram’ın notlar kısmına müzik ekleme özelliğini getirmesi 2000’li yıllarda bazı programlarda kullanılan “ne dinliyor?” özelliğini anımsattı. Birçok kullanıcı Instagram’ın yeni uygulamasını notlar kısmında takipçileriyle paylaştı. Peki, notlara müzik ekleme nasıl yapılıyor?

  INSTAGRAM NOTLARA ŞARKI EKLEME NASIL YAPILIR?

  İlk olarak DM alanına gelerek profil fotoğrafınızın yanındaki "artı" sekmesine tıklamanız gerekiyor. Dah sonra açılan ekranda not yazılan yerin hemen altında bir müzik notası işareti yer alıyor. Bu alana tıklayarak istediğiniz şarkıyı notlarınıza ekleyebilirsiniz. Eklemek istediğiniz şarkının 30 saniyelik istediğiniz kısmını seçtikten sonra paylaşım yapmanız yeterli olacak. Sayfanın en altından ise isterseniz tüm takipçilerinize açık olarak isterseniz de sadece yakın arkadaşlara açık olarak paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Instagram notlara şarkı ekleme nasıl yapılır Instagram notlara müzik ekleme özelliği geldi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow