hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paribu çöktü mü? Paribu'dan resmi açıklama! Paribu’ya neden girilmiyor?

  Paribu çöktü mü Paribudan resmi açıklama Paribu’ya neden girilmiyor
  expand

  Türkiye'de aktif olarak kullanılan kripto para borsalarından bir tanesi olan Paribu'ya erişim sorunları yaşanıyor. Sorunlar karşı karşıya kalanlar “Paribu çöktü mü, neden girilmiyor?” sorularına yanıt aradı. Konuyla ilgili olarak Paribu Twitter hesabından bir açıklama yayınladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsası olan Paribu'ya gün itibariyle erişim sağlanamadı. Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından biri Paribu, yaşanan erişim sorunuyla ilgili açıklama yaptı.

  Paribu çöktü mü? Paribu’ya neden girilmiyor?

  Paribu yetkilileri, servis sağlayıcı kaynaklı bazı sorunlar olduğunu ve bunu düzeltmek için çalışmaya devam ettiklerini söylediler. Borsa tarafından yapılan açıklamada, 19 Şubat Çarşamba akşam saatlerinde bir güvenlik ihlalinin tespit edildiği, güvenlik prosedürlerinin devreye alınarak müşteri varlıklarının güvenliği için cüzdanların etkileşiminin geçici olarak durdurulduğu aktarıldı. Yapılan ek açıklama ile beklemede olan TL yatırma işlemlerinin Paribu hesaplarına yansıtıldığı belirtildi. TL çekim işlemleri ve diğer hizmetlerin ise sırayla devreye alınacağı ve düzenli güncellemelerle paylaşılacaktır paylaşılacağı ifade edildi.

  Paribu çöktü mü Paribudan resmi açıklama Paribu’ya neden girilmiyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow