iPhone 11 böyle olacak

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 11 modeli hakkında bugün ilk sızıntı geldi. iPhone 11 tam üç kamerası ile fark yaratacak gibi görünüyor. Ancak Apple, bu üç kamerayı tasarım açısından oldukça çirkin bir yere yerleştirecek.Apple, her yıl olduğu gibi bu yılda da Eylül ayında yeni iPhone modeli ile karşımıza çıkacak. iPhone 10 (X) modellerinden sonra yoluna 11. model ile devam edecek olan Apple, bugün sızıntıların önüne geçemedi. Daha önce iPhone X modelini komple sızdıran Ben Geskin, şimdi de yeni iPhone’u açık ve net bir şekilde sızdırdı.
Ben Geskin‘in sızdırdığı yeni iPhone modelinde üçlü arka kamera kurulumu dikkat çekiyor. Apple’ın tüm rakiplerinin neredeyse hepsinin üçlü arka kameraya yer vermesi, Cupertinolu devi bu yıl harekete geçirecek gibi görünüyor.
Ancak Apple, logosunun telefonun arka ve tam ortasında olması gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden kamera kurulumu telefonun sol arka bölümünde yer alacak.
Oldukça kötü görünen bu tasarımın, Apple’a hiç yakışmayacağını söyleyebiliriz. Üçlü kamera kurulumuna en güzel yer veren firma bizce P20 Pro modeli ile Huawei. Kameraları tam orta bölüme yerleştiren Huawei, oldukça şık bir görünüm sunuyor.
Umarız Apple bu tasarımdan kısa sürede vazgeçer ve kameraları dikine veya Huawei P20 Pro’da olduğu gibi telefonun tam orta bölümüne yerleştirir.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS