iPhone 6 refurbished fiyatı 270 dolara kadar düştü

iPhone 6 refurbished fiyatı 270 dolara kadar düştü

Apple’ın 2015 yılında satışa sunduğu iPhone 6’nın refurbished versiyonu yarı yarıya ucuzladı. İşte iPhone 6 refurbished fiyatı hakkındaki detaylar.

39 bin dolarlık bisiklet


Hatırlanacağı üzere Apple geçtiğimiz sene iPhone 6 refurbished versiyonunu satışa sunma kararı almıştı. Sınırlı bölgelerdeki Apple Store’lar üzerinden satışa sunulan iPhone 6 refurbished versiyonunun fiyatı ise 449 dolar olarak belirlenmişti.


Geçtiğimiz gün DailySteals isimli bir perakende şirketi de refurbished iPhone 6 satmaya başladı. Üstelik neredeyse Apple’ın yarı fiyatına! DailySteals’in sitesi üzerinden satışa sunulan bu iPhone 6’ların, Apple Store’da satılanlardan tek farkı bazı ufak fiziksel kusurlar bulundurması. Örneğin telefonun kasasında ufak bir çizik ya da köşelerinde hafif aşınmalar olabilir. Açıkçası DailySteals’in teklifinin son derece cazip durduğunu söylemek gerekiyor. Zira sitenin bu iPhone 6 modelleri için talep ettiği ücret sadece 270 dolar. Eğer satın aldığınız iPhone 6’dan bir şüpheniz olursa, 75 dolara 1 yıllık garanti ya da 100 dolara 2 yıllık garanti satın alabiliyorsunuz.


DailySteals, telefonların iç tarafının sıfır ayarında olduğunu bastıra bastıra belirtmiş durumda. Yani telefonun iç kısmında herhangi bir sıkıntı yok. Dış kısmında ise az önce de belirttiğimiz gibi ufak çizikler ya da aşınmalar olması söz konusu. Fakat bu durum da fiyat göz önüne alındığında çok da önemsenecek bir durum gibi durmuyor.


Dip not olarak bu site üzerinden aldığınız iPhone 6 modellerine şarj aletinin de dahil olduğunu belirtelim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS