hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  iPhone’u 30 dakikada yüzde 60 şarj ediyor

  iPhone’u 30 dakikada yüzde 60 şarj ediyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  5A maksimum akım ve 100W güç ile iPhone 14’ü 30 dakikada %60 şarj eden Mcdodo PD kablolar, 1.2m uzunluğuyla da ideal bir kullanım olanağı sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mcdodo bu kez, dijital göstergeli PD hızlı şarj kablolarıyla, sadece hız konusunda değil, tasarımda da çığır açıyor.

  Kablonun telefona bağlandığı noktadaki dijital ekrandan, akım gücünü de kontrol edebildiğiniz, hızlı şarj 20W’a kadar güç transferine izin veren kabloların; Type-C’den lightning, PD, iPhone ve Type-C’ye 4 farklı bağlantı seçeneği var.

  Sıradan kablolar ile 30 dakikada ancak % 20 şarj olan iPhone ve diğer mobil cihazları %60 şarj eden yeni nesil kablolar, 1.2 m’lik uzunluğuyla da farklı kullanım alanlarında rahatlık sağlıyor.

  Patentli akıllı MSC çipiyle, hızlı şarj esnasında oluşabilecek; aşırı şarj, yetersiz şarj, aşırı voltaj ve aşırı ısınmanın önüne geçen teknolojileriyle şarj cihazını da koruyan kablolar, 5A maksimum akım ve 100W güçle, MacBook Pro’yu 1.8 saatte tamamen şarj edebiliyor.

  Estetik ve dayanıklı tasarım

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çift korumalı ve kusursuz bir parazit önleme özelliğine sahip olan Mcdodo PD hızlı şarj kabloları, sadece sunduğu hız ve mükemmel teknolojiyle değil, alışılmadık tasarımıyla da fark yaratıyor. Estetik ve dayanıklı kablo tasarımının kullanıldığı kablo, dijital ekranıyla da hem teknolojik, hem de kullanım açısından ayrıcalıklar sunuyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow