John Wick hayranları için yeni yapımlar yolda

John Wick hayranları için yeni yapımlar yolda

John Wick hayranları için yeni yapımlar yolda

John Wick yaratıcısı Derek Kolstad, başka bir video oyunu uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bir Streets of Rage filmi yazıp yapımcılığını üstlendiği haberinden yeni çıkan Kolstad’ın, Sifu’ya dayanan bir canlı aksiyon filminde aynı görevleri üstlendiği ortaya çıktı.

Deadline’ın bildirdiği gibi, Kolstad ve medya şirketi Story Kitchen’daki ortakları, Sifu geliştiricisi ve yayıncısı Sloclap ile birlikte çalıştı. Beat-’em-up, Elden Ring ve Horizon Forbidden West’in yaklaşık aynı zamanlarda gelmesine rağmen, üç hafta içinde bir milyon kopya satarak Şubat ayında piyasaya sürüldüğünde bir hit oldu.

Sifu’yu farklı kılan şey, kahraman intikam arayışında her öldüğünde yaşlanıyor ama düşmanları aynı yaşta kalıyor. John Wick serisi ve Hiç Kimse ile olan deneyimi göz önüne alındığında yeni yapım için umut vaat edici diyebiliriz.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Kolstad, Ubisoft’un oyunlarına dayanan yeni bir animasyon dizisi olan Splinter Cell’in de arkasında yer alıyor. Yani John Wick hayranı iseniz yapımcısından bir çok şey izleme şansına erişebileceksiniz. Dünya genelinde bir çok hayrana sahip olan yapım Keanu Reeves hayranlarının da ilgi odağında. Bu kapsamda bir çok yapımda da karşımıza çıkan aktör en son Matrix filmiyle de hayranları ile buluşmuştu. Şimdi ise daha fazla yapımın gelmesiyle hayranlar sevilen yapımlara ulaşacak desek yanlış olmaz.