Kim Kardashian Instagram paylaşımlari ile yine gündemde

Kim Kardashian Instagram paylaşımlari ile yine gündemde

Kim Kardashian Instagram paylaşımlari ile yine gündemde

Bir süre Kanye West ile sevgili olan Kardashian son dönemlerde oyuncu Pete Davidson ile birlikteydi. Ancak yeni paylaşım bu durumun değiştiğinin habercisi olabilir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Amerika’nın en ünlü isimlerinden olan Kim Kardashian komedyen ve oyuncu Pete Davidson ile beraberliğini sürdürüyordu. 9 aydır birlikte olan çift cephesinde şu anda durumlar değişmiş olabilir.

Zira Kardashian, Davidson ile ayrıldıklarını duyurdu. E! News’a konuşan bir kaynak, Kardashian ve yeni filminin çekimleri Avustralya’da devam eden Davidson’ın uzak mesafe ilişkisini yürütemedikleri için ayrıldıklarını söyledi. Aynı kaynak “Pete 28, Kim 41 yaşında. Şu anda hayatın farklı aşamalarındalar. Pete çok spontane ve dürtüsel yaşıyor, Kim’in New York’a ya da neredeyse oraya o an kalkıp gelmesini istiyor. Kim’in 4 çocuğu var, bu onun için kolay değil. Çocuklarına odaklanması gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Davidson’dan önce uzun süre ünlü rapçi Kanye West ile birlikte olan Kim bu ilişkiyi de sonlandırmıştı. Birlikte çocuklara da sahip olan çift şimdi bu ayrılığın ardından tekrar barışma sinyalleri gösteriyor diyebiliriz. Kim Kardashian yaptığı bir sosyal medya paylaşımı ile eski partnerine geri dönebilme ihtimalini gösterdi. Uzun süredir eski karısı ile barışmak isteyen Kanye West de sürekli olarak barışma isteğini gösteren paylaşımlar yapıyordu diyebiliriz. Bu kapsamda çift tekrar bir araya gelebilir.