Konami, FC Barcelona ile yeniden anlaştı

Konami, FC Barcelona ile yeniden anlaştı

Konami, FC Barcelona ile yeniden anlaştı

2016-17 sezonunda başlayan partnerliğin devamı niteliğindeki bu anlaşmayla KONAMI, Katalan kulübü FC Barcelona ile  futbol video oyunları resmi ortağı olmaya devam ediyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yedi yıldır süren bu güçlü ortaklık esnasında FC Barcelona, 3 İspanyol Lig şampiyonluğu ve 5 ulusal kupa zaferi gibi büyük başarılara imza attı. KONAMI, “La Blaugrana”nın yolculuğunu desteklemekten gurur duyduğunu belirtti  ve kulüple iş birliğinin devamı konusunda oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

Bu yenileme, Konami ‘nin FCBarcelona ile oyuncu erişimi, medya fırsatları ve etkinlik desteği gibi mevcut haklarını sürdürmesini sağlayacak.
Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Başkanı, Naoki Morita, konuyla ilgili düşüncelerini, “Böylesine başarılı bir iş birliğinin uzatılmasını duyurmak bize gerçekten heyecan veriyor.

FCBarcelona, dünya futbolunun devlerinden biri. Bu yenileme sayesinde onları şimdi ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca eFootball serisinin bir parçası olarak görmekten gurur duyuyoruz. Çok sayıda ticari, görsel hak ve e-spor haklarıyla etkinliklerini içeren bu anlaşmaya imza atmak, KONAMI ve eFootball™ serisi için gurur verici bir durum. Oyunumuzu sürekli olarak geliştirmeye devam ederek en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya çalışıyoruz,” şeklinde ifade etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

FCBarcelona Pazarlama Başkan Yardımcısı Juli Guiu ise duygularını şu sözlerle ifade etti, “Yıllardır FCBarcelona’ya olan bağlılığını gösteren bir şirket olan KONAMI ile anlaşmamızı yenilemekten çok mutluyuz. KONAMI, video oyun sektöründe bir örnek teşkil ediyor ve bize genç kitlelerle yeni sinerjiler oluşturmada ve markamızı gelecek yıllarda genişletme konusunda önemli bir sektör olan dijital eğlence alanında olanakları keşfetmeye devam etmede yardımcı olacak.”

Resmi partnerliği oyun içi kampanya ile kutlayın. eFootball” serisinin temel iş birliklerinden birinin yenilenmesini kutlamak için oyunseverler, artık üç FC Barcelona efsanesi olan Rivaldo, Patrick Kluivert ve Javier Saviola ile Rüya Takımlarının gücüne güç katabilecekler.
Bu üç Epik kart, 10-17 Ağustos tarihleri arasında oyunda olacak.

Spotify Camp Nou’da top koşturmaya hazır olun!

Stadyumun kendisi büyük bir yenileme sürecinden geçedursun FCBarcelona hayranları, “eFootball” bünyesinde Spotify Camp Nou’nun tarihi çimlerinde top koşturmaya devam edebilirler.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber