hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Lust From Beyond Türkçe alt yazı desteğiyle geliyor

  Lust From Beyond Türkçe alt yazı desteğiyle geliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Son dönemde psikolojik korku temalı oyunların sayısında önemli bir artış yaşandı. Genel olarak bu oyunlarda çaresiz bir karakteri kontrol ediyoruz. Temel amacımız ise bulunduğumuz yerden kaçarak özgürlüğümüzü kazanmak oluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Elinizden gelen tek şey sizi öldürmek isteyen yaratıkların karşısında kaçmak olunca, stres yükü hayli ağır bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Bu tarz kimi oyun severlerin hoşuna gitse de kimileri pek haz almıyor.

  Lakin Movie Games Lunarium tarafından geliştirilen yeni psikolojik korku temasına sahip oyun geniş bir kitlenin ilgisini çekecek türden.

  Türkçe alt yazı desteği ile gelecek olan yapım baştan aşağıya +18 tarzında bir oyun. Malum bazı oyunlarda çıplaklığa ya da sevişme sahnelerine rastlamak çok şaşırtıcı olmuyor. Lakin Lust From Beyond’ta oyun içerisinde yer alan hemen her detayda cinsellik öğeleri yer alıyor. Dilerseniz oyun için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

  Dip not olarak hatırlatalım. Bu Lust From Beyond oyununda Türkçe alt yazı desteği de mevcut olacak. Steam üzerinden yayınlanacak olan yapım 24 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek. Oyun çıplaklık, seks ve cinsel şiddet barındırdığı için yalnızca 18 yaş üzeri kullanıcılara satılacak. Zaten doğru olan da bu diyebiliriz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow