Meizu toplam on dört ürün tanıttı

Meizu toplam on dört ürün tanıttı

Çinli şirket Meizu’nun bugün gerçekleştirdiği lansmanda toplam on dört ürün tanıtıldı. Meizu 17 ve 17 Pro şüphesiz yıldız ürünlerdi, ancak diğer ürünler arasında da oldukça ilgi gören cihazlar mevcuttu.

HD60 gürültü önleyici kulaklıklar ve 10,000mAh Supercharged güç bankası bunlardan bazıları. İşte piyasaya sürülen diğer ürünlerin özeti.

Bugün tanıtılan ürünlerin en popülerleri arasında bir şarj cihazı yer alıyor. 3 portlu GaN şarj cihazı fiziksel olarak hepimizin kullandığı şarj aletlerinden daha küçük ve az enerji ile yüksek verim sağlıyor. Galyum Nitrür şarj aletleri, her ne kadar küçük ve kullanışlı olsa da oldukça pahalı bir teknoloji. Bu şarj aleti 65W güç desteğine sahip. İki giriş USB Type-C girişi iken bir giriş USB-A olarak tercih edilmiş. Meizu GaN şarj aleti Çin’de 199 yuandan satışa sunuluyor.

Meizu süper şarjlı kablosuz ped çok şık bir tasarıma sahip. Saf beyaz, kolaylıkla kaymayan sıvı silikon ped ile kaplı cihaz . Kablosuz şarj pedi ayrıca büyük bir aktif soğutma fanına sahip. Bu fan oldukça sessiz çalışıyor.

Şarj cihazı, Meizu 17 Pro için 27W’a kadar güç desteği ile birlikte geliyor. Bu kablosuz şarj aleti Qi sertifikalı tüm cihazlar için 10W’a kadar güç çıkışı sağlayabilir. Şu anda 169 yuandan satılan alet Meizu 17 Pro cep telefonu alan kullanıcılar için sadece 129 yuan.

HD6 kablosuz kulaklık Bluetooth 5.0 tekjnolojisi ile birlikte geliyor. Kluaklık Sony’nin CDX3775 çipine sahip. Qualcomm’un cVc teknolojisi sayesinde aktif olarak gürültü engelleyebiliyor.

900 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olan kulaklık USB Type-C ile şarj edilebiliyor ve tek şarjla 17 saat kullanım imkanı sunuyor. Kulaklık 115 dolardan satışa sunulacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS