hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Microsoft 3 yeni Xbox serisi ile geliyor

  Microsoft 3 yeni Xbox serisi ile geliyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

   Bu yeni konsollar; beyaz renkli Seri X, beyaz renkli 1 TB’lık Series S ve 2 TB’lık özel tasarımlı Seri X olarak tanıtıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Microsoft’un tanıttığı ilk yenilik, 2 TB depolama kapasitesine sahip özel sürüm Xbox Series X oldu. “Galaxy Black” adı verilen ve uzay temalı bir siyah renge sahip bu model, depolama alanını artırarak oyunculara daha fazla alan sunuyor. Performans açısından bir değişiklik bulunmayan bu konsol, yıl sonunda 599,99 dolarlık fiyatla satışa sunulacak.

  Disksiz, Beyaz Xbox Series X

  Microsoft, bir diğer sürpriz olarak beyaz renkli ve disksiz bir Xbox Series X duyurdu. Bu yeni versiyon, sadece dijital oyunlar için kullanılacak ve depolama kapasitesi 1 TB olacak. Disk sürücüsünün kaldırıldığı bu model, 449,99 dolarlık fiyatıyla yıl sonunda piyasaya sürülecek.

  Son olarak, Microsoft’un popüler uygun fiyatlı modeli Xbox Series S’in yeni bir versiyonu tanıtıldı. Geçen yıl siyah renkli 1 TB depolamaya sahip modelin ardından, bu yıl beyaz renkli 1 TB’lık versiyon tanıtıldı. Türkiye’de de oldukça popüler olan bu model, 349,99 dolarlık fiyatla yıl sonunda satışa çıkacak.

  Xbox Games Showcase Etkinliği

  Microsoft, Xbox Games Showcase etkinliği sırasında bu yeni konsolların yanı sıra birçok yeni oyun duyurusu ve fragmanını da paylaştı. 1 saati aşan bu etkinlikte, şirket eleştirilere yanıt vererek oyuncuların gönlünü almayı başardı ve büyük bir şov yaptı. Yeni konsolların duyurulması, etkinliğin en heyecan verici anlarından biri oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Microsoft’un tanıttığı bu 3 yeni Xbox Series X/S modeli, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor. 2 TB depolamalı Galaxy Black Xbox Series X, beyaz ve disksiz Xbox Series X, ve beyaz renkli 1 TB’lık Xbox Series S, yıl sonunda oyun severlerle buluşacak. Bu yenilikler, Xbox ekosistemine taze bir soluk getirirken, oyunculara daha fazla seçenek sunuyor.

   
  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow