Microsoft, bir Surface etkinliği düzenleyecek

Microsoft, bir Surface etkinliği düzenleyecek

Microsoft, bir Surface etkinliği düzenleyecek

Microsoft’un “cihazların” ötesinde neyi göstermeyi planladığı tam olarak belli olmasa da, birkaç hafta içinde Surface Pro 9 ve Surface Laptop 5’e ilk resmi bakışımızı alabiliriz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yaklaşan ürünlerle ilgili bazı ayrıntılar bu hafta perakendeci sızıntılarıyla ortaya çıktı. WinFuture’a göre, Surface Pro 9, 5G destekli ARM tabanlı bir işlemci seçeneğine sahip olsa da, cihazlar muhtemelen 12. nesil Intel CPU’ları kullanacak. Microsoft, her iki cihazda da 1 TB’a kadar depolama ve 16 GB RAM sunabilir. Görünüşe göre yeni renk seçenekleri de var.

Microsoft, adını yoğun bir etkinlik programına ekliyor. Amazon, 28 Eylül’de bir donanım vitrini düzenleyecek, Google ise 6 Ekim için bir Pixel etkinliği belirledi. Apple’ın ayrıca Ekim ayında Mac ve iPad odaklı bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor. Şirket son dönemlerde oldukça yoğun bir takvime sahip diyebiliriz.

Bu kapsamda etkinlik üzere etkinlik düzenlenmesi de bekleniyor. Şirket çalışmalarını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcı deneyimini de iyileştirecek bazı güncellemeler sunmaya odaklanıyor. 12 Ekim’de düzenlenecek olan etkinlikte yeni cihazlar ve bazı sürprizlerin de gelmesi bekleniyor. Oldukça yoğun bir takvime sahip olan şirket hız kesmeden çalışmalarına devam ederken yeni etkinlikleri de hız kesmeden planlamaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni etkinliğin detaylarını paylaşacağız.