Mobil oyuncular için SSD

Mobil oyuncular için SSD

Mobil oyuncular için SSD

Kullanıcıların avuç içi oyun cihazı deneyimlerini en iyi hale getirmek için Western Digital WD_BLACK, günümüzün mobil oyun tutkunları için tasarlanmış yeni yüksek performanslı M.2 2230 SSD’sini sunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Son Gartner raporuna göre, mobil oyun konsolu pazarının 2027 yılına kadar 14,8 milyona ulaşması bekleniyor. Mobil oyun pazarı büyüyüp daha fazla AAA oyun piyasaya sürüldükçe, mobil oyuncuların hareket halindeyken oyun deneyiminden en büyük faydayı almalarını sağlamak için yepyeni ve yenilikçi depolama çözümleri de geliştiriliyor.

Küçük M.2 2230 form faktörüne sahip WD_BLACK SN770M NVMe SSD, kullanıcılara oyun arşivlerini gittikleri her yere götürebilmeleri için avuç içi oyun cihazlarının dahili depolama alanını genişletme olanağı sunuyor.

2 TB’a kadar güvenilir Western Digital TLC 3D NAND ile geniş bir kapasite yelpazesi sayesinde kullanıcılar artık oyun arşivlerini genişletebilecekleri daha fazla seçeneğe sahip. Bu yeni sürücü ayrıca PCIe Gen 4.0, Western Digital’in nCache 4.0 teknolojisi ve Microsoft’un DirectStorage desteği gibi özel oyun özellikleriyle etkileyici bir deneyim sunuyor.

Bu, ASUS ROG Ally gibi uyumlu taşınabilir cihazları 5.150 MB/sn’ye varan hızlarla (1TB ve 2TB modelleri) güçlendirerek son derece hızlı oyun kurulumları ve level yüklemeleri için mükemmel bir seçenek sunuyor.
WD_BLACK SN770M NVMe SSD’yi 500 GB, 1 TB ve 2 TB kapasitelerde bulabilirsiniz.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber