Galaxy Note 9 için One UI Beta çıktı

Galaxy Note 9 için One UI Beta çıktı

Samsung, Galaxy Note 9 için One UI beta testlerine bugün başladı. Yepyeni arayüz ile rakiplerine kafa tutacak olan Samsung, One UI ile oldukça akıcı, pürüzsüz ve kolay bir Android deneyimi sunacak gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, geçtiğimiz haftalarda One UI arayüzünü tanıtmıştı. Android 9.0 Pie ile gelecek olan One UI arayüzü, şahsen bu zamana kadar gördüğüm en pürüzsüz tasarıma sahip bir arayüz olacak. Akıcı bir Android deneyimi sunması için tasarlanan One UI, ilk etapta Galaxy S9, Galaxy S9+ ve Note 9 sahiplerine sunulacaktı.


Galaxy S10 Plus özellikleri nasıl olacak?


Bugün ise Samsung, Galaxy Note 9 modeli için One UI arayüzünün testlerine başladığını açıkladı. Almanya, Fransa, İngiltere, Güney Kore ve Amerika Birleşik Devletleri‘nde başlayan beta testlerinin, 2019’un ilk çeyreğine kadar sürmesi bekleniyor.


Güncelleme için temkinli davranacak olan Samsung, One UI arayüzünün dağıtımına Nisan ayı gibi başlayabilir.Sistemin arayüzü baştan aşağıya yenileyen Samsung, bu hamlesi ile büyük başarılara imza atacak gibi görünüyor. Ancak bu güzelim arayüze gölge düşmemesi için Samsung’un güncelleme konusunda elini çabuk tutması gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS