Pixel 3 ailesi bir kez daha görüntülendi

Pixel 3 ailesi bir kez daha görüntülendi

Google’ın uygun fiyatlı telefonu olması beklenen Google Pixel 3 Lite bir kez daha görüntülendi. Bakalım Google Pixel 3 Lite ve Google Pixel 3 Lite XL modelleri nasıl görünecek?

Google, Pixel ailesini genişletmek için çalışmalara başlamış durumda. Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerine ek olarak, düşük donanımlı ve uygun fiyatlı olması beklenen Pixel 3 Lite modeli bugün bir kez daha sızdı. İlk başta gelen sızıntılarda sadece Pixel 3 Lite adı okunurken, şimdi ise daha büyük ekranlı Pixel 3 Lite XL modelinin adı geçmeye başladı.

Tasarımsal açıdan Pixel 2 modellerine çok benzeyecek olan bu Lite modeller, donanım bölümünde biraz zayıf kalacak. Snapdragon 600 serisi bir yonga seti ve 3 GB RAM / 4 GB RAM opsiyonu ile gelecek olan bu Lite modellerde çentik de yer almayacak. Kamera konusunda ise muhtemelen Pixel 3’teki gibi güçlü bir kamera tercih edilir.

Henüz ne zaman tanıtılacağı bilinmeyen Pixel 3 Lite modellerinin Türkiye pazarında satılma ihtimalinin çok güçlü olduğunu belirtelim. Bakalım geçtiğimiz gün Asistan‘ına Türkçe dil desteği ekleyen Google, telefonları ile Türkiye pazarına giriş yapacak mı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS