Neo QLED TV: Yeni bir çağın başlangıcı

Neo QLED TV: Yeni bir çağın başlangıcı

Neo QLED TV: Yeni bir çağın başlangıcı

2023 model Neo QLED, MICRO LED ve Samsung OLED serileri, Samsung’un inovasyon tutkusunun bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Bu yeni modeller, TV ve ekran dünyasında yeni bir çağın habercisi olarak öne çıkıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Neo QLED serisi, üstün görüntü kalitesi ve gelişmiş bağlantı seçeneklerini bir araya getirerek kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Nöral Kuantum İşlemci teknolojisi sayesinde sunulan bu seride Quantum MiniLED aydınlatmalı TV desteği de bulunuyor, böylece her ayrıntı net ve canlı bir şekilde görünüyor.

Ayrıca, 2023 model TV ve ekranlarında yer alan SmartThings Zigbee & Matter Thread Tek Çipli Modülü, bağlantılı cihaz deneyimini zirveye taşıyor. Samsung’un SmartThings Platformu, farklı markalardan cihazlar arasında sorunsuz senkronizasyon sağlıyor ve evinizdeki tüm akıllı cihazları bir arada yönetmenize olanak tanıyor.

OLED, Quantum Dot teknolojisi ile birleşti

MICRO LED teknolojisi ise modüler yapısı ile kullanıcılara ekranlarını kendi isteklerine göre uyarlama özgürlüğü sunuyor. Bu teknoloji sayesinde gerçek yaşamla ekran arasındaki sınırlar ortadan kalkarken, her anı büyük bir keyif ve detaylarla yaşama imkanı sunuluyor.

Samsung, OLED teknolojisinin gücünü Quantum Dot teknolojisi ile birleştirerek 2023 model OLED serisini sunuyor. Parlaklık ve renk kalitesini iyileştiren bu özellik, OLED deneyimini daha da üst düzeye taşıyor. Özellikle oyun tutkunlarına hitap eden bu seride, AMD’nin FreeSync Premium Pro sertifikasyonu ve gelişmiş oyun özellikleri bulunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Samsung’un bu yeni ekran serileri, kullanıcıların TV ve ekran deneyimini sınırların ötesine taşıyor. Teknoloji ve tasarımın mükemmel uyumunu bir araya getiren bu modeller, geleceğin televizyon dünyasını şekillendiren bir adım olarak öne çıkıyor.

Samsung’un TV serilerinde yer alan hoparlörler, dikkat çekici yapay zeka destekli özelliklerle kullanıcılara yüksek kaliteli ve çok boyutlu ses deneyimi sunuyor. Premium TV segmentinde yer alan bu hoparlörler, sürükleyici ve gerçekçi bir ses atmosferi vadediyor.

2023 modellerinde kullanıcılar için sunulan yapay zeka destekli Ses İyileştirme özelliği, Samsung’un amiral gemisi TV’leri ve hoparlörlerinde yer alıyor. Bu özellik, yapay zekanın gücünü kullanarak tüm sesleri daha net bir şekilde duyulur hale getiriyor. Böylece, her ses öğesi kendi doğal yüksekliğinde duyulurken, izleyiciyi daha da içine çeken bir ses deneyimi oluşturuluyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber