Night City, Cyberpunk 2077’ye genişleme paketi sunacak

Night City, Cyberpunk 2077’ye genişleme paketi sunacak

Night City, Cyberpunk 2077’ye genişleme paketi sunacak

Phantom Liberty olarak adlandırılan bu genişleme paketi ile oyun gelecek yıl daha da büyüyecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyunun kahramanı V oyun severlerin en sevdiği karakterler arasında yer alıyor. Sevilen oyun Yeni Amerika Birleşik Devletleri için casusluk çalışmalarını içeriyor. Ancak Phantom Liberty güncellemesi ile genişleyecek olan Cyberpunk severlere kötü bir haber var.

Söz konusu güncelleme, Xbox One ve PS4’ü tamamen atlayarak yalnızca Xbox Series X ve S, PlayStation 5, PC ve Stadia’ya gelecek. CD Projekt RED’in son nesil konsol desteğini bırakma kararı, geliştiricilerin bu platformlarda işlevsel bir oyun sunmanın zorlukları göz önüne alındığında şaşırtıcı değil.

Cyberpunk, Aralık 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana, çoğu oyunun performansıyla ilgili büyük sorunları düzeltmeye odaklanan birçok yama aldı.

Lansman sırasında bazı durumlarda inanılmaz derecede sorunlu ve oynanmaz bir performans gösteren oyun özellikle eski nesil donanımlarda sorun yaşıyordu. Phantom Liberty, yeni içerik, konumlar ve karakterler içeren bir anlatı ve dünya güncellemesi içerecek.

Oyunun lansmandan sonra alacağı en büyük güncellemelerden biri olacak. Oyuna ek olarak anime de gelecek. Anime, Cyberpunk: Edgerunners, 13 Eylül’de Netflix’te olacak. Oyunun dünya genelinde bir çok hayranı var. O derece ki oyun şimdiden adını klasikler arasında yazdırdı.