Nokia 2660 için iki yeni renk seçeneği daha eklendi

Nokia 2660 için iki yeni renk seçeneği daha eklendi

Nokia 2660 için iki yeni renk seçeneği daha eklendi

Nokia Mobile, flip modeli olan Nokia 2660 telefonunu, Parıltılı Pembe ve Canlı Yeşil adlı iki yeni renk seçeneğiyle tekrar kullanıcılara sundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu duyuru, geçen hafta Avusturya’daki bir perakendeci tarafından paylaşılan renderlar ve Nokia 2660’ın yeni renk seçeneklerinin resimleriyle birlikte geldi.

Nokia’nın bu şık pembe ve canlı yeşil seçenekli yeni telefonu birçok pazarda zaten yerini aldı. Önceki Nokia 2660 versiyonuyla karşılaştırıldığında yeni modelde belirgin bir farklılık gözlemlenmiyor. 4G bağlantı özelliğini sürdüren yeni telefon, 2.8 inçlik ana ekran ve 1.77 inçlik yardımcı bir ekranla çift ekran yapısını korumaktadır. Telefon, Bluetooth 4.2, kablosuz FM radyo ve bir MP3 çaları destekleyen Unisoc T107 yonga setiyle donatıldı.

Flip modeli olan Nokia 2660, 1.480mAh kapasiteli bir bataryaya sahip ve bu batarya mikro USB portu aracılığıyla şarj edilebilir. Telefonun 0.3MP kamerası bulunurken, bir LED flaş ve hızlı arama için beş kişiye kadar acil durum tuşu da mevcut.

Avrupa’da Nokia 2660’nın fiyatı yaklaşık €79.90 ($85) ve birçok online perakende platformunda bulunabiliyor. Nokia 2660, ayrıca, İngiltere’de Nokia tarafından doğrudan £64.99 ($81) fiyatla satışa sunulmuş durumda. Nokia 2660’ın yeni renk seçeneklerinin, pazarın belirli demografik kesimlerinde büyük ilgi çekeceği tahmin ediliyor. Gen Z kuşağının arasında flip telefon talebinin hızla arttığı göz önüne alındığında, bu tip özellikli flip modellerin pazarda iyi performans göstermesi bekleniyor. Nokia popüler kapaklı modeli için yeni renkler geliyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber