hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nokia, güncellemelerle müşterilerini mutlu edecek

  Nokia, güncellemelerle müşterilerini mutlu edecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Akıllı telefon dünyasında kendine ait bir pazar payı elde eden Nokia, benzer bir başarıyı tablet pazarı için de sağlamak istiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eylül 2022’de Hindistan’da Nokia, UniSoc T606 yonga seti ve Android 12 işletim sistemiyle Nokia T10 tabletini piyasaya sürdü. Tablet, Android 13 güncellemesi için uzun süredir bekleniyordu. Şimdi ise Nokia, sonunda tablet için güncellemeyi ve diğer birçok cihaz için dağıtıma başladı.

  Nokia T10 Android 13, “Material You” adı verilen yeni bir tasarım dilini sunuyor. Bu tasarım dili, duvar kağıdınızdan renkleri çıkarma ve telefonunuzun arayüzüne uygulama gibi bir “renk çıkarma” konseptine dayanıyor. Ayrıca telefonunuzun arayüzünde şekilleri, tipografileri ve diğer unsurları kişisel stilinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Android 13, bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi de içeriyor. Bu değişiklikler, telefonunuzun daha kararlı ve daha hızlı tepki vermesini sağlamak için tasarlanmıştır. İşte Nokia T10 tablet için Android 13 güncellemesiyle gelen tüm değişiklikler:

  -Yeni “Material You” tasarım dili, canlı renkler ve özelleştirilebilir tema seçenekleri,
  – Gizlilik ve güvenlik iyileştirmeleri,
  – Yeni gizlilik paneli,
  – Mikrofon ve kamera göstergeleri
  – Üretkenlik ve erişilebilirlik için yeni özellikler,
  – Yeni çoklu görev menüsü Yeni “Ses Erişimi” özelliği

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eğer bir Nokia T10 kullanıcısıysanız, Android 13 güncellemesini kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri bölümüne gidebilirsiniz. Güncelleme mevcutsa bir bildirim alacaksınız. Güncellemeyi yüklemek için bildirime dokunun ve talimatları izleyin. Nokia güncelleme konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow