Note 12 4G modeli bir kez daha kendini gösterdi

Note 12 4G modeli bir kez daha kendini gösterdi

Note 12 4G modeli bir kez daha kendini gösterdi

Redmi Note 12 4G özellikleri, sızan canlı görüntüyle ortaya çıktı. Redmi Note 12 serisi, 5G bağlantısının yanı sıra etkileyici özellikler sunmasıyla tüketiciler tarafından iyi karşılandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ancak, şirket sadece 4G bağlantı özelliğine sahip yeni bir Note 12 serisi telefonu üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Cihaz, muhtemelen Redmi Note 12 4G adı verilecek ve resmi bir onay olmasa da, yeni bir rapor cihazın özelliklerini ve tasarım renderlarını paylaştı.

Ünlü duyumcu Sudhanshu Ambhore, henüz piyasaya sürülmemiş Redmi Note 12 4G‘nin renderlarını paylaşmak için Twitter’a başvurdu. Görüntüler, 4G özellikli telefonun serinin diğer iki üyesiyle aynı tasarım dilini izleyeceğini gösteriyor. Üstte muhtemelen buzlu polikarbonat camın yer aldığı düz bir arka tasarımı var. Kamera adası da benzer şekilde kamera sensörleri için ayrı halkaları barındıran dikdörtgen bir modül olarak karımıza çıkacak.

Redmi Note 12 4G, ön tarafta üst merkezde bir delik kesimli düz bir ekrana sahip. Ekranın çevresindeki çerçeveler, ne çok kalın ne de çok ince olacak şekilde ayarlanmış. Cihazın muhtemel fiyatının 180 dolar civarında olacağı göz önüne alındığında, bu tasarım için fazlasıyla şık denilebilir.

Ambhore, cihazın “Telefon hakkında” bölümünü gösteren canlı bir görüntüsünü de paylaştı. Note 12 4G’nin işlemcisinin henüz piyasaya sürülmemiş Qualcomm Snapdragon 685 olduğunu belirten ünlü duyumcuya göre bu işlemci, Snapdragon 680’in hız aşırtılmış bir versiyonu. Ayrıca, cihaz 4 GB RAM ve 3 GB sanal RAM ile gelebilir.