hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nusret Gökçe’nin hayatı, belgesel oluyor

  Nusret Gökçe’nin hayatı, belgesel oluyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Bildiğiniz gibi Disney Plus, Türkiye’de de faaliyete geçecek. Bunun için ülkemizin en önemli yıldızlarıyla birer birer anlaşma sağlayan şirket, bir yandan da önemli isimlerin belgesellerini hazırlıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu isimlerin başında ise Nusret Gökçe geliyor. Çok kısa zamanda tüm dünyaya adını duyuran Nusret, yurt dışında salt bae lakabıyla biliniyor.

  Tuz atma tarzıyla sosyal medyada bir dönemin en popüler ismiydi Nusret. Çok kısa zamanda dünyaya açılan ünlü şefin hayatı şimdi belgesel oluyor. Ülkemizde Netflix, BluTV ve Exxen gibi platformlarla rekabet etmeye hazırlanan Disney Plus, belgesel içeriklerine Nusret Gökçe’nin hayatını konu alan bir yapım eklemeyi planlıyor. Film tadında olması beklenen belgeselin yönetmenliğini ise ünlü bir ABD’li ismin üstleneceği konuşuluyor. Yakın zamanda Yılmaz Erdoğan ile de sözleşme imzalayan Disney Plus, daha pek çok ünlü ismin belgeselini hazırlamayı planlıyor.

  Bu isimler arasında Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Barış Manço ve Kemal Sunal’ın da adı geçiyor. Dolayısıyla Disney Plus abonelerini zengin içeriklerin bekleyeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı paket üzerinde çalışan yetkililerin belirleyeceği Türkiye fiyatı da şimdiden merak konusu. Zira platformun Netflix gibi çok ciddi bir rakibi olduğunu söylemek lazım.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow