hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  OnePlus 9 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı 

  OnePlus 9 serisi için yeni bir güncelleme yayınladı
  expand

  OnePlus 9 Serisi için gelen güncelleme, bazı çoklu görev ve oyun geliştirmeleri içeriyor. Bu sürüm C.60 güncellemesidir ve 1,5 GB’lık veriyle paketlenmiş olarak gelir, bu nedenle, operatör anlaşmanız veri ağırlıklı değilse Wi-Fi kullanın.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güncelleme haberi ilk olarak OnePlus forumunda bazı kullanıcılar tarafından bildirildi . Paylaştıkları ekran görüntülerine göre güncelleme, kayan pencere özelliğinde iyileştirmeler getiriyor ve ayrıca HyperBoost uçtan uca kare hızı sabitleyici ekliyor. Ayrıca, oyun yüklerini ve güç tüketimini de azaltacaktır. Özellikle, yeni güncelleme Mayıs 2022 için Android güvenlik yamalarıyla gelmiyor.

  Artık Bölünmüş ekran modunda kayan pencerelerde aynı anda 3 adede kadar uygulamayı açabilir ve Kayan pencere ile Bölünmüş ekran modları arasında geçiş yapabilirsiniz.
  Artık Hızlı Dönüş’te Saat uygulamasını kullanabilirsiniz
  Artık PC’nizde en fazla 3 telefon penceresi açabilirsiniz
  HyperBoost uçtan uca kare hızı sabitleyiciyi ekler
  Heterojen grafikler: Oyun yüklerini ve güç tüketimini azaltır (yalnızca bazı oyunlar için)
  Güncelleme şu anda yalnızca birkaç kullanıcı için kullanılabilir. OnePlus, güncellemeyi aşamalı olarak yayınlayacak, bu nedenle birkaç hafta içinde tüm kullanıcılara sunulacak.

  Hatırlamak gerekirse, OnePlus 9 Serisi geçen yıl 439 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürüldü. Akıllı telefon Snapdragon 888 SoC ve Fluid AMOLED ekranla geldi. Oysa OnePlus 9 Pro, LTPO Fluid AMOLED ekran ve aynı Snapdragon 888 işlemci ile 639 $ taban fiyatla piyasaya sürüldü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow