Oppo, Reno 10 çalışmalarının sonuna geldi

Oppo, Reno 10 çalışmalarının sonuna geldi

Oppo, Reno 10 çalışmalarının sonuna geldi

Oppo’nun yeni Reno 10 serisi akıllı telefonların üzerinde çalıştığına dair söylentiler ayyuka çıkmış durumda. Bu yeni serinin, Reno 10, Reno 10 Pro ve Reno 10 Pro+ olmak üzere üç farklı modeli kapsayacağı tahmin ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yakın zamanda, Reno 10 Pro ve Reno 10 Pro+ modellerinin Hint sertifikasyon veritabanında görülmesi, serinin piyasaya sürülmesinin çok da uzak olmadığını gösteriyor.

Hem Reno 10 Pro hem de Reno 10 Pro+ modelleri, Hindistan Standartlar Bürosu’nun (BIS) sertifikasyon listesinde belirdi. Bu listeye göre, Reno 10 Pro’nun model numarası CPH2525 olarak, Reno 10 Pro+ modelinin ise CPH2521 olarak belirtildi. Sertifikasyondan daha fazla ayrıntı elde edilememiş olmasına rağmen, daha önce GeekBench listesini içeren çeşitli raporlar ile bu modellerin bazı ana özelliklerini paylaştık.

Reno 10 Pro+ modelinin Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Yonga Seti ile birlikte geleceği ve 16GB’a kadar RAM ile eşleştirileceği tahmin ediliyor. Bu özelliklerle, bu modelin gerçek anlamda birinci sınıf bir akıllı telefon olacağı düşünülüyor. Diğer taraftan, Reno 10 Pro’nun MediaTek Dimensity 8200 Yonga Seti ile donatılacağı ve 12GB’a kadar RAM ile eşleştirileceği öngörülüyor. Ayrıca, telefonun tasarımına dair detayları gözler önüne seren bazı render sızıntıları da gün yüzüne çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Reno 10 Pro modelleri, üçlü kamera kurulumuna sahip bir hap şeklinde kamera modülüne sahip olacak. Reno 10 Pro+ varyantında bu modül, birincil sensör olarak 50 megapiksel Sony IMX890, ayrıca 8 megapiksel Sony IMX355 ultra geniş açılı lens ve 64 megapiksel periskop kamerasını barındıracak. Ön tarafta ise 32 megapiksel bir selfie kamerası bulunacak. Reno 10 Pro+ modelinde 120Hz yenileme hızına sahip 6.74 inç kavisli AMOLED Full HD+ bir ekran yer alacak. Reno 10 Pro modelinde ise Full HD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inçlik bir AMOLED ekran bulunacak. Oppo Reno 10 serisi hakkında ilginç bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber