hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  PC için Red Dead Redemption 2 geliyor!

  PC için Red Dead Redemption 2 geliyor
  expand
  KAYNAKAli Yavuz Şahin

  Bugün Rockstar Games cephesinde PC oyuncularını sevindiren bir gelişme yaşandı. Rockstar, PC için Red Dead Redemption 2’yi çıkarmak için kolları sıvamış gibi görünüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rockstar Games, geçtiğimiz haftalarda merakla beklenen Red Dead Redemption 2 oyununu duyurmuştu. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi sadece konsollara gelecek olan Red Dead Redemption 2, PlayStation 4 ve Xbox One‘da oynanabilecekti. PC oyuncuları her zaman ikinci plana iten Rockstar Games, bugün PC oyuncularını sevindiren bir haber ile karşımıza çıktı.

  PC için Red Dead Redemption 2

  Rockstar Games’in LinkedIn sayfasında ortaya çıkan bilgilere göre; PC için Red Dead Redemption 2 geliştirilmeye başlanmış. Firmanın LinkedIn sayfasında RDR 2’nin PlayStation 4, Xbox One ve PC için programcı aradığı açıkça görünüyor.

  Ancak yine de fazla umutlanmamak gerekiyor. Çünkü firmalar zaman zaman böyle arayışlar içerisine girebiliyor. Yine de GTA V’i bile PC’ye çok geç getiren Rockstar Games, bu sefer şeytanın bacağını kırabilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PC’de optimizasyon sıkıntısı çekmeyeceği düşünülen Red Dead Redemption 2, yine de GTA V’e göre yüksek bir sistem gereksinimi isteyecektir.

  Red Dead Redemption 2’nin PC’de en azından GTX 10 serisi bir ekran kartı ve Intel i5 serisi bir işlemci isteyeceği düşünülüyor. Bakalım Rockstar Games, merakla beklenen Red Dead Redemption 2’yi PC oyuncuları ile buluşturacak mı?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow